Konkurs. Do wygrania bilety na Perfect Symfonicznie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą sobotę w Płocku wystąpi jedna z legend polskiej sceny muzycznej. Na deskach amfiteatru zagra zespół Perfect. Mamy dla Was konkurs, w którym o wygrania bilety na sobotni koncert.

Zespół, założony w 1977 roku, po raz kolejny wystąpi w naszym mieście – znów przy akompaniamencie Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Po raz ostatni Grzegorz Markowski i jego zespół gościli w Płocku w 2010 roku. Wówczas Perfect zagrał w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Tegoroczny koncert odbędzie się w amfiteatrze.

W programie znajdują się znane i popularne utwory grupy – m.in. “Autobiografia”, “Nie płacz Ewka” czy “Chcemy być sobą”. W Płocku usłyszymy więc utwory z okresu największej popularności zespołu, czyli do 1983 roku, kiedy to zespół został rozwiązany. Reaktywacja nastąpiła dziesięć lat później, lecz w składzie zabrakło autora większości kompozycji, Zbigniewa Hołdysa. Zespół wydał siedem albumów studyjnych. Ostatni, zatytułowany „XXX”, w 2010 roku. Grupa ma na swoim koncie także kilka krążków koncertowych.

Bilety, w cenie 40, 50 i 60 zł, czekają do nabycia w bileterii POKiS-u przy ul. Tumskiej 9A oraz w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Mamy dla Was niespodziankę. Konkurs, w którym do wygrania dwa bilety na sobotni koncert. Co zrobić, aby wygrać wejściówkę na koncert Perfectu?

Nagrodę, a więc jedną z dwóch, pojedynczych wejściówek, otrzymacie, jeśli napiszecie nam, jaki jest Wasz ulubiony utwór zespołu Perfect i uzasadnicie swój wybór. Zwyciężą dwie osoby, które – zdaniem redakcji – napiszą najciekawsze uzasadnienie. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy, 7 maja, do godziny 20.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów. 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji