Konkurs. Do wygrania bilety na koncert Wojtek Gęsicki & Rafał Grząka

REKLAMA

Już dziś, w sali koncertowej POKiS-u odbędzie się koncert. Na scenie wystąpią Wojtek Gęsicki & Rafał Grząka. Mamy dla Was trzy, pojedyncze wejściówki na ten koncert.

Muzyka, z jaką zetkną się płocczanie podczas poniedziałkowego koncertu, to kabaret piosenki literackiej. Widzowie spodziewać się mogą wesołego programu, w którym pojawiają się elementy liryczne. Podczas koncertu widzowie usłyszą historię o życiu opowiedzianą z dystansem – bo, jak to określają organizatorzy, głównym celem programu jest „wylogowanie się” z rzeczywistości i zapomnienie o tym, co jest za oknem. Podczas koncertu, oprócz autorskich tekstów Wojtka Gęsickiego, publiczność usłyszy też poezję Krzysztofa Cezarego Buszmana, Jacka Goryńskiego oraz prześmiewcze utwory autorstwa Jana Kazimierza Siwka.

PowiązaneTematy

– Mało kto wnosi na scenę tyle ciepła, co Wojtek Gęsicki – powiedział Krzysztof Daukszewicz, polski satyryk i felietonista. – W czasach drapieżnej muzyki, literatury i rzeczywistości, jego pojawienie się na estradzie z piosenkami, które śpiewa powoduje, że przez moment przenosimy się w świat nam bliski i przyjazny. Polecam – dodał.

Wojtek Gęsicki to mieszkający w Ciechanowie bard, kompozytor, autor tekstów, konferansjer, wykonawca. Od 1991 roku członek Związku Autorów i Kompozytorów Polskich ZAKR. Rafał Grząka zaś jest wybitnym akordeonistą i absolwentem UMFC.

Konkurs

Mamy dla Was niespodziankę. Konkurs, w którym do wygrania są trzy pojedyncze wejściówki na poniedziałkowy koncert. Co zrobić aby wygrać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakim mieście urodził się Wojtek Gęsicki?

Nagrodę, a więc jedną z trzech wejściówek, otrzymają pierwsze trzy osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do godziny 14.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.