REKLAMA

Koncert Płockiej Orkiestry Symfonicznej odwołany. Wykryto koronawirusa

REKLAMA

W piątek wieczorem Płocka Orkiestra Symfoniczna miała zagrać koncert znanych przebojów musicalowych i filmowych. Niestety, u jednego z artystów wykryto koronawirusa.

9 października w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku miał odbyć się koncert Płockiej Orkiestry Symfonicznej „Magia Kina”. Niestety, w piątek rano muzycy ogłosili, że muszą przenieść wydarzenie.

– Z przykrością informujemy, że w związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 u jednego z artystów Płockiej Orkiestry Symfonicznej, dyrekcja podjęła decyzję o przełożeniu koncertu „Magia Kina”, który miał się odbyć dziś, tj. 9 października 2020 r., na inny termin – poinformowała Płocka Orkiestra Symfoniczna.Płoccy muzycy podkreślili, że bilety zakupione na koncert zachowują ważność. Osoby, które zakupiły bilety, w związku ze zmianą terminu wydarzenia mają prawo do ich zwrotu (w kasie biletowej POS lub poprzez serwis bilety24, jeśli zakupu dokonano przez internet).

– Za wszystkie te zmiany przepraszamy, wynikają one obowiązku zachowania najwyższych standardów ochrony zdrowia naszych Melomanów oraz artystów zaangażowanych w wykonanie dzisiejszego koncertu – zaznaczają płoccy muzycy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU