REKLAMA

Koncert Edyty Górniak przełożony. Artystka trafiła do szpitala

REKLAMA

Na sobotę zapowiadany był koncert Edyty Górniak w Płocku. Niestety, ze względu na zły stan zdrowia piosenkarki, występ został odwołany, a właściwie przeniesiony.

Tego, że Edyta Górniak prawdopodobnie nie wystąpi na koncercie w naszym mieście, domyślaliśmy się od wczoraj, kiedy pojawiły się pierwsze informacje o jej pobycie w szpitalu. Według nieoficjalnych jeszcze źródeł, artystce podano antybiotyk, na który jest uczulona, w wyniku czego trafiła pod opiekę lekarzy. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie jej agencji koncertowej.

PowiązaneTematy

Ze względu na zły stan zdrowia Edyty Górniak, która trafiła do szpitala i przechodzi szereg badań, jesteśmy zmuszeni do przełożenia koncertu „Love 2 Love” w Płocku, z 19 września 2015 roku (sobota) na 26 września 2015 roku (sobota). Koncert odbędzie się w płockim amfiteatrze. Gościnnie wystąpi Monika Kuszyńska oraz Glaca z zespołu Sweet Noise. W supporcie Kasia Moś.

Artystka czuje się już zdecydowanie lepiej i jest pod opieką najlepszych lekarzy, gwarantujemy, że pozostałe terminy koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Royal Concert

Piosenkarce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia w Płocku.