REKLAMA

Kombii i Michał Szpak w Płocku. Mamy dla Was bilety! [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, w płockim amfiteatrze swój okrągły jubileusz 40-lecia istnienia obchodzić będzie zespół Kombii. Muzycy przyjadą do Płocka, aby wspólnie z mieszkańcami świętować tą wyjątkową okazję. Możecie świętować razem z nimi, biorąc udział w naszym konkursie.

Kombii Szpak PłockKoncert „Królowie Życia” to podsumowanie przebojów, dokonań zespołu oraz współpracy Grzegorza Skawińskiego z Waldemarem Tkaczykiem. Muzycy Kombii towarzyszą nam od lat, ich piosenki śpiewa cała Polska, Opole co roku wręcza im nagrody festiwalowe, są po prostu nieodłączną częścią historii polskiej muzyki.

Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć najpopularniejsze utwory grupy, takie jak „Pokolenie”, „Nasze randez vous”, „Ślad” czy też „Jak pierwszy raz”. Oprócz nich, pojawią się również piosenki zespołu O.N.A. oraz Skawalker, które powstały przy współpracy Skawińskiego z Tkaczykiem.

Tegoroczna trasa koncertowa zespołu jest wyjątkowa… Tradycją stało się już, że na każdym z koncertów pojawia się gość specjalny. Tym razem nie mogło być inaczej. W Płocku będzie to Michał Szpak – reprezentant Polski w konkursie Eurowizji 2016. Michał wspólnie z liderem Kombii wykona doskonale znane publiczności hity zespołu. Pojawi się również numer eurowizyjny „Colour of Your life”, którym wywalczył sobie 8. miejsce na liście laureatów konkursu.

Zapowiada się wyjątkowo ciekawie i muzycznie… Kto chciałby być z nami tego wieczoru, będzie miał taką możliwość.Konkurs

Mamy dla Was 10 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W którym roku i z czyjej inicjatywy powstał zespół Kombii? (Podpowiedź: zwróćcie uwagę na ilość literek „i”).

Na odpowiedzi, które możecie przesyłać na e-mail: redakcja@petronews.pl, czekamy do czwartku, 23 czerwca, do godz. 15. Pod udzieloną odpowiedzią należy podpisać się imieniem i nazwiskiem. Powodzenia!

Monika Prusaczyk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU