REKLAMA

Kolejne wyróżnienie dla podpłockiej firmy. Rolmarket w gronie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce

REKLAMA

PowiązaneTematy

Firma Rolmarket z podpłockiej miejscowości Cieśle kolejnym wyróżnieniem potwierdziła udany mijający rok. Znalazła się bowiem w gronie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce. Natomiast pierwsze miejsce w rankingu serwisu Opineo.pl dotyczącym wiodących sklepów internetowych z branży ogrodniczej stało się już tradycją. Rolmarket niezmiennie na podium.

Jaki jest przepis na coroczny sukces?

Na pewno ciężka praca całej załogi, która dba o najwyższą jakość obsługi klienta, począwszy od przyjęcia zamówienia, aż do odbioru paczki przez firmę przewozową. Ale nie byłoby tego wszystkiego bez klientów, dowodem są pozytywne opinie konsumenckie zgromadzone w serwisie w ciągu całego roku.

Publikując swoją opinię klienci oceniają sklepy m.in. na podstawie 4 kategorii: poziomu obsługi klienta, szybkości realizacji zamówienia, jakości zapakowania przesyłki oraz rekomendacji dla innych kupujących. Najczęściej ostatnia kategoria, oczywiście oprócz ceny, wpływa na to, gdzie ostatecznie zrobimy zakupy.

Sprzedaż internetowa cały czas w modzie

Wydawać by się mogło, że wraz z końcem pandemii spadnie sprzedaż w e-sklepach, nic bardziej mylnego, zainteresowanie zakupami w sieci nie zmalało.

Taki sposób robienia zakupów jest wygodny, oszczędza czas, łatwo więc przyzwyczaić się do wygody. Poza tym, ceny niekiedy są po prostu korzystniejsze, niż w sklepie stacjonarnym, Przez internet można już kupić praktycznie wszystko.

Rolmarket – wszystko do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów

Firma Rolmarket to nie tylko nagrodzony e-sklep, ale również Centrum Ogrodnicze w miejscowości Cieśle – w gminie Bodzanów.

Nieustannie powiększa listę oferowanych towarów, będąc bezpośrednim importerem i dystrybutorem artykułów ogrodniczych z Europy oraz Azji. Coraz większą popularnością cieszą się własne marki. Firma na swoim koncie posiada takie marki własne, jak: Vulcanus (narzędzia ogrodnicze oraz plandeki), Agritella (agrotkaniny), Ombretex i Grandinet (siatki cieniujące), Balconetto (osłony i żagle ogrodowe), TopDrop (produkty do nawodnień), StrongNet i Neto Kreto (siatki na krety) oraz meble i artykuły ogrodowe z serii LaVeranda (hamaki, huśtawki).Najnowszą marką, która trafiła na rynek jest Matador (ogrodzenia elektryczne). Zakupu takiego asortymentu można dokonać, nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale również w kolejnym e-sklepie firmy: panfarmerek.pl.

Ciągły rozwój

Firma Rolmarket nieustannie się zmienia, podążając ku nowoczesności. Dlatego też w ostatnim czasie nie tylko odświeżone zostało logo, ale wybudowane zostały również dwa nowe magazyny wysokiego składowania, w sumie około 1.800 miejsc paletowych.
To kolejny krok do dalszych zmian oraz kontynuacja rozwoju firmy.

Ciekawostki:

  • Prawie 50 zatrudnionych pracowników.
  • Ponad 1.250.000 sztuk wysłanych przesyłek.
  • Roczna obsługa ponad 220 000 klientów on-line i niespełna 20.000 w sklepie stacjonarnym.
  • Ponad 83.000 kilometrów sprzedanych agrowłóknin i agrotkanin.
  • Ponad 1.650.000 kg wysianych przez klientów nasion trawy.
  • Sponsor piłkarzy nożnych Wisły Płock od 2013 r.

Rolmarket mieści się w Cieślach k. Płocka (12 minut od Płocka w kierunku Warszawy), to właśnie tu prowadzi również sprzedaż stacjonarną.

Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k.
Cieśle 47
09-470 Bodzanów
tel. (24) 260 74 00
e-mail:biuro@rolmarket.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00
Sobota: 8.00 – 16.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU