REKLAMA

Kiedy Dawid Podsiadło zagra w Płocku? Już wiemy

REKLAMA

Już od czerwca w trasę rusza muzyczny autobus – Red Bull Tour Bus, którego trasa ustalana była na podstawie głosowania internautów. Najpierw płocczanie nas poprosili o pomoc, a później my poprosiliśmy Was i… udało się. Dzięki wygranej w głosowaniu, nasze miasto znalazło się wśród siedmiu miejscowości, do których zawita impreza z Dawidem Podsiadło. Wiemy też, kiedy koncert w Płocku się odbędzie.

Red Bull Tour Bus zatrzyma się w 7 polskich miastach, a na dachu muzycznego autobusu wystąpi Dawid Podsiadło z zespołem. Jak podał dzisiaj na profilu facebookowym artysta, Płock jest pierwszym miastem, w którym wystąpi w ramach tej trasy! Impreza odbędzie się w środę, 1 czerwca, a więc w Dzień Dziecka.

[button link=”http://petronews.pl/chcecie-koncert-dawida-podsiadlo-w-plocku-zaglosujcie/” target=”new” color=”#760e9a”]Chcecie koncert Dawida Podsiadło w Płocku? Zagłosujcie![/button]Jak informują organizatorzy, wstęp na koncert jest bezpłatny, ale liczba miejsc będzie ograniczona.

[button link=”http://petronews.pl/udalo-sie-sciagnelismy-dawida-podsiadlo-do-plocka/” target=”new” color=”#7a10b7″]Udało się! Ściągnęliśmy Dawida Podsiadło do Płocka![/button]

Red Bull Tour Bus przemierza koncertowe drogi już 8. rok z rzędu. Do tej pory gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalia Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU