REKLAMA

Już po raz ósmy przedłużą sezon ekstraklasy

REKLAMA

Zakończył się sezon ekstraklasy szczypiornistów ale zgodnie z kilkuletnią tradycją został on nieco przedłużony o kolejną ósmą edycje Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka.

17 czerwca, w sobotę odbędzie się turniej przedłużający sezon ekstraklasy szczypiornistów. Będzie to już ósma edycja Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka, poświęcona wiernemu kibicowi, który odszedł 11 lat temu w wyniku tragicznego wypadku.

– Przypominamy, że turniej jest organizowany ku pamięci naszego Kolegi, wiernego kibica Wisły, który odszedł od nas blisko 11 lat temu w wyniku tragicznego wypadku. Stąd właśnie jego imieniem nazwaliśmy kibicowskie rozgrywki – informują organizatorzy czyli Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej.Areną sportowych zmagań płockich fanów będzie tradycyjnie Blaszak Arena. W ramach turnieju zagra osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9:00, planowane zakończenie o godz. 16.00. Do wzięcia udziału zaproszeni są kibice, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji, spotkać się w nieco innych warunkach, czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą.

– Podczas turnieju przeprowadzimy zbiórkę środków i loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację pana Jana Kurpa – dodają organizatorzy.

Po turnieju autobusem Komunikacji Miejskiej udadzą się na cmentarz komunalny gdzie złożone zostaną kwiaty na grobie Tomka Kaszanka oraz na cmentarz na Radziwiu, gdzie spoczywa drugi z naszych kibiców, również Tomek. Tradycyjnie po turnieju uczestnicy spotkają się także przy grillu i muzyce.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU