REKLAMA

Cała drużyna ORLEN Wisły Płock trafiła na kwarantannę

REKLAMA

Epidemia koronawirusa dotyka już sporą część Polaków, również sportowców. Drużyna ORLEN Wisła Płock ogłosiła, że wszyscy jej zawodnicy trafili na kwarantannę.

W środę, 28 października ogłoszono, że cała drużyna SPR ORLEN Wisły Płock trafiła na kwarantannę.

– Mamy niestety kolejne dwa przypadki zarażenia Covid-19 w drużynie ORLEN Wisły Płock. Wszyscy zawodnicy od piątku przebywają na kwarantannie – ogłosił klub.

Zdrowi gracze mają wrócić do wspólnych treningów 1 listopada. Najbliższy mecz SPR Wisły Płock zaplanowany jest na 11 listopada z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Muzeum Mazowieckie w Płocku zamknięte z powodu koronawirusa

W sprawie epidemii list otwarty do Kibiców piłki ręcznej ogłosił też Zarząd Superligi.

Drodzy Kibice piłki ręcznej,Przez ostatnie tygodnie, tak jak cały nasz kraj, zmagamy się jako środowisko piłki ręcznej ze skutkami pandemii Covid-19. Staramy się wspólnie z klubami, Partnerami biznesowymi oraz Telewizją Polską, aby piłka ręczna w tym trudnym dla nas wszystkich czasie funkcjonowała i przynosiła Państwu co weekend dużo radości oraz sportowych emocji.

Mimo wyjątkowej sytuacji, walczymy we współpracy z Klubami, o zachowanie ciągłości rozgrywek i bezpiecznego ich przeprowadzania. Tylko dzięki wspólnej determinacji, rozgrywki PGNiG Superligi, choć niepełne i „poszatkowane”, są kontynuowane. Mamy świadomość, że przekładamy oraz odwołujemy wiele spotkań, zmieniamy plany transmisji w ostatniej chwili. Niejednokrotnie może zaskoczyć Was brak transmisji ulubionej drużyny na antenie TVP Sport, a jedyna możliwość zobaczenia meczu to transmisje internetowe. Niestety, sami jesteśmy zaskakiwani skalą oraz nieprzewidywalnością zjawiska jakim jest pandemia, a bezpieczeństwo zawodników, pracowników klubów i ich rodzin, jest dla nas nadrzędne.

Zwracamy się z prośbą do Państwa o wyrozumiałość i uważne śledzenie naszej strony oraz mediów społecznościowych. Będziemy w tych miejscach na bieżąco informować o przebiegu rozgrywek i dokładnych terminach meczów.

Jako spółka zarządzająca PGNiG Superligą, robimy wszystko, aby utrzymać rozgrywki oraz doprowadzić do ich zakończenia w maju 2021 roku. Będzie to jednak możliwe tylko wtedy, gdy będziemy sobie nawzajem pomagać. Wtedy wszyscy razem jako środowisko, wygramy tę nierówną walkę. Prosimy Was zatem o wyrozumiałość i wsparcie.

Mamy nadzieję, że zarówno Państwa jak i nasza rzeczywistość wróci w niedługim czasie do normalności, bez zakażeń, kwarantann, izolacji.

Życzymy Wam zdrowia i satysfakcji z sukcesów Waszych drużyn.
Zarząd Superligi sp. z o.o.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Edzio says:

    Ale jajca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU