REKLAMA

Muzeum Mazowieckie w Płocku zamknięte z powodu koronawirusa

REKLAMA

Muzeum Mazowieckie w Płocku ogłosiło, że w związku z rosnącym zagrożeniem epidemicznym i wprowadzonymi obostrzeniami, instytucja będzie zamknięta w najbliższych tygodniach.

Epidemia koronawirusa uderza we wszystkie dziedziny życia. Tym razem zmuszone do czasowego zamknięcia jest Muzeum Mazowieckie w Płocku. Instytucja zdecydowała, że w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i wynikającymi z tego obostrzeniami, muzeum będzie zamknięte dla zwiedzających od 27 października do 9 listopada.

– Mamy nadzieję, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa uspokoi się i wkrótce znów otworzymy dla was drzwi naszego muzeum – zwraca się do zwiedzających Muzeum Mazowieckie w Płocku.W związku z zamknięciem instytucji dla zwiedzających, odwołane również zostają zaplanowane na te dni wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. Gość says:

    Czytając artykół można by wywnioskować, że muzeum zamknięte jest z powodu sytuacji epidemicznej. Informacja jest nierzetelna, muzeum jest zamknięte ponieważ są pracownicy którzy mają potwierdzone pozytywne wyniki na koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU