REKLAMA

Muzeum Mazowieckie w Płocku zamknięte z powodu koronawirusa

REKLAMA

Muzeum Mazowieckie w Płocku ogłosiło, że w związku z rosnącym zagrożeniem epidemicznym i wprowadzonymi obostrzeniami, instytucja będzie zamknięta w najbliższych tygodniach.

Epidemia koronawirusa uderza we wszystkie dziedziny życia. Tym razem zmuszone do czasowego zamknięcia jest Muzeum Mazowieckie w Płocku. Instytucja zdecydowała, że w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i wynikającymi z tego obostrzeniami, muzeum będzie zamknięte dla zwiedzających od 27 października do 9 listopada.

– Mamy nadzieję, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa uspokoi się i wkrótce znów otworzymy dla was drzwi naszego muzeum – zwraca się do zwiedzających Muzeum Mazowieckie w Płocku.W związku z zamknięciem instytucji dla zwiedzających, odwołane również zostają zaplanowane na te dni wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Gość says:

    Czytając artykół można by wywnioskować, że muzeum zamknięte jest z powodu sytuacji epidemicznej. Informacja jest nierzetelna, muzeum jest zamknięte ponieważ są pracownicy którzy mają potwierdzone pozytywne wyniki na koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU