REKLAMA

Dzień Dziecka z PKN Orlen

REKLAMA

Przez pięć dni mali płocczanie mogli świętować Dzień Dziecka, organizowany w ramach projektu „ORLEN Dla Płocka, dzieciństwo z uśmiechem”. W piątek ostatni dzień atrakcji – najnowsze filmy w NovymKinie Przedwiośnie, a także przedstawienia teatralne w Teatrze Dramatycznym.

Projekt „ORLEN Dla Płocka, dzieciństwo z uśmiechem” zakładał wykupienie przez PKN Orlen ponad 6.300 biletów, w tym 3.600 do kina i 2.688 do teatru. Dzięki temu, najmłodsi płocczanie mogli skorzystać z możliwości obejrzenia najnowszego repertuaru NovegoKina Przedwiośnie i Teatru Dramatycznego dedykowanego dzieciom, wraz z atrakcjami towarzyszącymi, od 29 maja. 2 czerwca, piątek, to ostatni dzień akcji, przy której Orlen dopłacił do ceny tak, aby bilety dla widzów kosztowały 5 zł.

PowiązaneTematy

Seansom filmowym i sztukom teatralnym towarzyszą liczne atrakcje dla dzieci. W kinie są to m.in. bajkowe postacie, clown i szczudlarz, specjalna fotostrefa, a w niej fotobudka oraz ścianka do zdjęć o bajkowej tematyce, a także niespodzianka. W teatrze czas oczekiwania na spektakl umilają animatorzy oraz pokazy mega baniek mydlanych.

Seanse w kinie rozpoczynają się o godz. 14, 15 i 16, natomiast w  Teatrze Dramatycznym o godz. 13.30, 16 i 18.

Regulamin akcji dostępny w kasach kina, teatru oraz na stronie internetowej orlen.pl i centrumedukacji.pl. Repertuar seansów dostępny w NK Przedwiośnie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.