REKLAMA

Już po raz czwarty w Płocku będą latały talerze

REKLAMA

Już za nieco ponad tydzień w Orlen Arenie odbędzie się turniej ultimate frisbee Ależ Talerz. Będzie to już czwarta edycja ogólnopolskiego wydarzenia organizowanego przez płocki zespół Mad Hatters.

30 listopada oraz 1 grudnia w Orlen Arenie w Płocku będzie trwał zimowy turniej ultimate frisbee „Ależ Talerz. Winter Edition 2019”. Po raz czwarty do Płocka przyjadą zmierzyć się ze sobą w tej ciekawej dyscyplinie drużyny z całego kraju.

PowiązaneTematy

W tegorocznym turnieju weźmie udział aż 10 drużyn. Do Płocka przyjadą zespoły z Warszawy, Dopiewa, Chełmna, Krakowa, Rzeszowa, Bielsko-Białej i Łodzi. Nie zabraknie także płockiej drużyny, która jest gospodarzem wydarzenia, czyli Mad Hatters Płock.

fot. Michał Grzembski

Dodatkowym elementem naszego turnieju jest szkolenie dla nauczycieli prowadzone przez reprezentantów Polski. Bieżące informacje o wydarzeniu można znaleźć na profilu facebookowym turnieju.

Ultimate Frisbee to jedyna stale koedukacyjna gra zespołowa z użyciem dysku frisbee, łącząca w sobie elementy koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i rugby. Bardzo dynamiczna i widowiskowa dyscyplina, wymaga od graczy wytrzymałości, szybkości i zręczności, lecz jednocześnie proste zasady czynią ją bardzo łatwą do opanowania dla początkujących. Podstawową zasadą Ultimate jest brak fizycznego kontaktu pomiędzy graczami. To, co wyróżnia ten sport od innych to brak postaci sędziego. Każdy zawodnik pełni tę funkcję, pilnując porządku na boisku i przestrzegając zasad fair play.Sponsorzy i partnerzy turnieju:

Kubota, Kocham Wodę, VR Ultimate, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp z o.o., ORLEN ARENA , MADURO Design, Cameleon Reklama, SPR Wisła Płock, Wisła Płock.

Sponsorem głównym Klubu Mad Hatters Płock jest PKN ORLEN.

fot. Michał Grzembski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU