REKLAMA

Już jesienią Sylwia Grzeszczak zagra koncert w Płocku!

REKLAMA

Jesienią nasze miasto znów zabrzmi w muzycznych rytmach. Do Płocka powróci artystka, która swoimi przebojami zawładnęła sceną muzyczną. Jej przeboje zna większość z nas, tłumy pod sceną śpiewają chórem wraz z nią, jej płyty sprzedają się w tysiącach egzemplarzy… Sylwia Grzeszczak – bo o niej mowa – przyjedzie do Płocka w ramach jesiennej trasy koncertowej.

Sylwia Grzeszczak to młoda wokalistka, która niejednokrotnie swoimi występami potwierdzała, że jej świadomość muzyczna jest na bardzo wysokim poziomie. Zaczynała jako dziecko w programie „Od przedszkola do Opola”, wykonując utwór Krzysztofa Krawczyka.  Komponuje, pisze teksty, śpiewa… Mówi się o niej „kobieta orkiestra” – wszystko co muzycznie się z nią wiąże, szybko osiąga sukces. Do tej pory wydała trzy albumy, z których każdy pokrył się platyną. Utwory takie jak „Księżniczka”, „Sen o przyszłości” czy „Bajka” zna większość z nas. Szturmem podbiły listy przebojów i trafiły do notowań radiowych. Teraz przyszedł czas na kolejny krążek…

„Tamta dziewczyna” to utwór, który jest singlem zapowiadającym jesienną płytę artystki. Teledysk do piosenki już w trzy tygodnie po premierze osiągnął ponad 16 milionów odtworzeń.Jesienna trasa koncertowa będzie promować najnowszy krążek Sylwii Grzeszczak. W Płocku artystka pojawi się 19 listopada o godzinie 19. Koncert odbędzie się w Orlen Arenie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU