Jutrzenka – SMS, czyli Wielkie Derby Płocka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jeszcze nie opadły emocje związane z Pucharem Polski, a już kibice z Płocka szykują się na kolejny handballowy mecz. Tym razem w wykonaniu kobiet. Dzisiaj czekają nas kolejne derby Płocka, w których o życie zagra Jutrzenka.

Sytuacja w I lidze kobiet jest bardzo ciekawa, zwłaszcza w dolnej części tabeli. Na dwie kolejki przed końcem sezonu – trzy drużyny walczą o jedno miejsce gwarantujące utrzymanie. Niestety, jest wśród nich ekipa z Płocka. Jutrzenka, bo o niej mowa, obecnie zajmuje dziesiąte miejsce i ma jedno oczko przewagi nad strefą spadkową.

Swoją zdobycz jednak mogą jeszcze w tej kolejce powiększyć, ale by tak się stało, muszą wygrać z rywalkami zza między, czyli szczypiornistkami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Warto przypomnieć, że w pierwszym meczu tych drużyn padł remis 27:27. Czy zatem będziemy świadkami kolejnego podziału punktów? „Esemesiarki” jednak demontują plotki i zapewniają, że nie ma mowy o żadnym podkładaniu się. Mimo pewnego bytu, zapowiadają walkę do ostatniej sekundy, a co za tym idzie – będziemy świadkami dużej dawki emocji, gdyż zawodniczki Jutrzenki również tę walkę obiecują. Dla Jutrzenki będzie to także pierwsze spotkanie pod wodzą nowego trenera – Tomasza Popisa, następcy trenera Jarosława Stawickiego, który zrezygnował z pracy w klubie po porażce w Obornikach.

Początek spotkania we wtorek (28.04.2015) o godzinie 17.30 w hali sportowej przy szkole podstawowej nr 16. Wstęp wolny.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji