REKLAMA

Jutrzejszy wieczór będzie pełen marzeń

REKLAMA

Już po raz 9. w płockim ogrodzie zoologicznym odbędzie się impreza dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych Dreamnight at the ZOO 2013. Do organizatorów wpłynęło ponad 400 zgłoszeń.

Na tegoroczny Dreamnight Towarzystwo Przyjaciół ZOO w Płocku otrzymało grant od Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka w wysokości 12.000,00 zł. Pieniądze przeznaczone są na nagrody pluszaki dla dzieci, związane z tegoroczną Kampanią EAZA Ochrony bioróżnorodności Azji Południowo-Wschodniej, materiały plastyczne potrzebne do organizacji mini pleneru malarskiego i dekoracji sceny, obsługę medyczną i oprawę artystyczną imprezy.

PowiązaneTematy

Rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym (wymagane orzeczenie o niepełnosprawności lub chorobie przewlekłej) mogą się zgłosić jeszcze do piątku rano. Charytatywnie wystąpi Patrycja Malinowska – finalistka programu Must be the music. W związku z imprezą, w piątek 7 czerwca ZOO będzie czynne dla publiczności do godz. 18, kasa do 17.

Program imprezy
18.00 – Powitanie gości – Dyrektor ZOO
18.10 – Występ Patrycji Malinowskiej
18.30 – Pokaz iluzjonisty – Marcin Laskowski
19.00 – Występy podopiecznych Młodzieżowego Domu Kultury
19.30 – Występy grupy Cheerleaders.
W międzyczasie odbędą się animacje klaunów i szczudlarzy, Pań Miśkowych i Lwa Honorka, mini obóz konno-wojskowy, gry i zabawy żołnierskie Fundacji Patria Polonia – Stowarzyszenia Kawaleryjskiego IV Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej, pokaz motocykli – nieformalna grupa płockich motocyklistów.
20.00 – Podział na grupy, przedstawienie liderów grup. Zwiedzanie ZOO, rozwiązanie krzyżówki, rozdanie nagród przy wyjściu, pożegnanie.