Jutro pomóż Adasiowi – będzie aukcja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w sobotę w Galerii Mazovia odbędzie się aukcja charytatywna dla Adasia Pietruszki – chorego chłopca, o którym już pisaliśmy przy okazji zorganizowanego dla niego biegu z WOPR. Podczas imprezy odbędzie się licytacja wielu przedmiotów, często o wartości kolekcjonerskiej.

Akcję organizuje WOPR w Płocku, który bardzo aktywnie angażuje się w imprezy charytatywne. Tym razem licytacja ma wspomóc rodziców Adasia Pietruszki w uzbieraniu kwoty, która jest potrzebna do przeprowadzenia operacji w Niemczech. Adaś, jak już pisaliśmy, urodził się z wadą serca – HLHS (zespół niedorozwoju lewego serca), bardzo poważnym schorzeniem, przez które ośmiolatek, uczeń płockiej szkoły podstawowej nr 3, musi przejść operację, kosztującą 180 tys. złotych.

Jutro od godziny 13 w Galerii Mazovia będzie można wylicytować m.in. koszulki piłkarzy ręcznych i piłki z autografami, ręcznie wykonany dywanik czy torebki, gadżety od Strefy 126p, vouchery na dowolną kawę w Molo Cafe, koszulka z Night Runners czy zdjęcia, książki, płyty, plakaty, wizytówki, foldery z dedykacjami i podpisami takich artystów jak: Krystyna Janda, Ewa Błaszczyk, Grażyna Zielińska, zespół Bajm wraz z Beatą Kozidrak i wiele innych.

PetroNews przekazało na aukcję najnowszą płytę Magdy Femme pt. “Retro Love” wraz z kartą z autografem piosenkarki.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji