REKLAMA

Historia geometry płockiego w najnowszej książce Piotra Gryszpanowicza [WSTĘP WOLNY]

REKLAMA

W Archiwum Państwowym w Płocku odbędzie się spotkanie promocyjne najnowszej książki Piotra Gryszpanowicza. Prezes Towarzystwa Technicznego w Płocku przedstawia historię geometry płockiego Kazimierza Jana Franciszka Staszewskiego.

Premiera biografii Kazimierza Staszewskiego, wybitnego płockiego geometry, współzałożyciela PTW, wieloletniego członka TNP i wnuka inż. Lajourdie, odbędzie się 3 grudnia o godz. 17. Na wydarzenie zapraszają Archiwum Państwowe w Płocku oraz Towarzystwo Techniczne w Płocku.

– W publikacji znajdziecie Państwo wiele ciekawych zdjęć oraz XVIII, XIX i XX-to wiecznych planów Płocka. Ciekawym dodatkiem do książki będzie również odrestaurowany plan Płocka z 1835/36 autorstwa Joachima Łuszczewskiego – zachęcają organizatorzy.

Uczestnicy wydarzenia otrzymają darmowe egzemplarze publikacji i planów.

Podczas spotkania Archiwum Państwowe w Płocku zaprezentuje również XIII tom Płockiego Rocznika Historyczno-Archiwalnego.Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Dezynfekcja rąk i maseczki obowiązkowe.

Promocja odbędzie się w sali konferencyjno-wystawowej Archiwum Państwowego w Płocku, ul. Kazimierza Wielkiego 9b. Wstęp wolny. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU