Ganiali się po łódzkim Olechowie. “To akcja płockiej policji”

0

4 sierpnia mieszkańcy osiedla Olechów w Łodzi zgłaszali na policję, że ganiają się tam mężczyźni. Jak się okazało, byli to płoccy policjanci, którzy przeprowadzali akcję złapania złodzieja samochodów.

Jak informuje “Dziennik Łódzki”, w czwartek, 4 sierpnia, mieszkańcy łódzkiego Olechowa dzwonili na komendę, zaniepokojeni ganiającymi się mężczyznami. Patrol z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, który udał się na miejsce, potwierdził, że były to działania policjantów z Płocka.

Płoccy funkcjonariusze otrzymali bowiem informację, że w Łodzi może przebywać poszukiwany przez nich złodziej samochodów. Informacja okazała się prawdziwa – mężczyzna został namierzony i złapany właśnie na łódzkim Olechowie. Policjanci z Płocka odnaleźli też jeden ze skradzionych aut.

– Mogę tylko potwierdzić, że prowadziliśmy działania na terenie Łodzi. Więcej szczegółów nie mogę wyjawić, ze względu na dalszą pracę operacyjną policjantów – powiedział rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, dodając, że w trakcie akcji nie była użyta broń.

 

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…

Płocki Styl PlockiStyl9

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jeszcze zimowa,…


Ostatnie Informacje