REKLAMA

Tłumy podczas pierwszych koncertów Polish Hip-Hop Tv Festival

REKLAMA

Mnóstwo ludzi pojawiło się podczas piątkowych koncertów na 4. edycji Polish Hip-Hop TV Festiwal. Bilety sprzedawały się jeszcze przed wejściem, a kolejki dziwiły każdego, kto przychodził, by dostać się na koncerty. Tego dnia na płockiej plaży nie mogło zabraknąć żadnego fana rapu.

Niewątpliwie kusił bogaty line-up piątkowych koncertów. Na scenie pojawili się m.in. Małpa, SSolar/Białas, Kękę, Taco Hemingway, O,S,T,R i Pezet, który właśnie w Płocku wrócił do występów scenicznych po prawie dwuletniej przerwie. Artysta zgromadził pod sceną wyjątkowy tłumy. Artysta zaczął od swoich utworów: „Noc jest dla mnie” i „Zaalarmuj”. Na scenie głównej pojawiła się także zagraniczna gwiazda Snowgoons.

Nie mniej ciekawie było także na scenie Red Bull Tour Bus, gdzie wystąpili Bedoes, Sarcast, Beteo, Guzior, Wac Toja/Żabson. Uwagę publiczności przykuł Sarcast. Muzyka tej formacji opiera się na brzmieniu żywych instrumentów. Słychać było inspiracje wieloma gatunkami muzycznymi, które łączyły się w całość, tworząc charakterystyczne i niepowtarzalne brzmienie.Przed nami kolejny dzień festiwalowego szaleństwa w Płocku. W sobotę na scenie kolejni raperzy oraz finał 5. Płockiej Bitwy Freestylowej. Zdaje się, że tegoroczna edycja hip-hopowego festiwalu poprawi zeszłoroczny rekord, który wyniósł ponad 7 tysięcy fanów.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU