REKLAMA

Ostatnie koncerty w ramach Polish Hip-Hop Tv Festival za nami

REKLAMA

W sobotę odbyły się ostatnie już koncerty w ramach Polish Hip-Hop Tv Festival. Po raz kolejny na płockiej plaży pojawiły się tłumy. 

6 sierpnia od godz. 16.30 pod sceną zaczęli pojawiać się pierwsi fani. Do godziny 18 scena należała do Rasti, Otsochodzi i Sitka. Później fani przenieśli się pod scenę Red Bul Tour Bus, by obejrzeć finał V Płockiej Bitwy Freestylowej. Emocje sięgnęły zenitu, gdy pojawiły się znany i lubiany „Czeski”, który pewnie pokonując rywali wygrał tegoroczną edycję płockiej bitwy. Wraz z późniejszą godziną, na scenie głównej zaczęły pojawiać się coraz większe gwiazdy. Zagrali Kartky, Łona/Webber i Dwa Sławy, gromadząc pod sceną niesamowite tłumy fanów. Gwiazdą wieczoru była amerykańska formacja Onyx, tworząca w stylu hardcore rap. Na koniec zaprezentowali się rodzimi artyści – Sokół oraz Tede z Dj’em Buhh. Koncerty trwały także na drugiej festiwalowej scenie.

Poza dobrą muzyką, w strefie festiwalowej można było także odpocząć i coś przekąsić dzięki obecności znanych foodtrucków. Można było zaopatrzyć się także w festiwalowe gadżety, płyty oraz ubrania. Wielu fanów hip-hopu, oprócz wrażeń muzycznych, skusiło się także na zwiedzanie naszego miasta. Popularnością cieszyło się molo oraz Wzgórze Tumskie, gdzie można było spotkać spore grupy festiwalowiczów.W niedzielę, 7 sierpnia, w ramach Polish Hip-Hop TV Festival odbędzie się Vip After Party na statku. Będzie to impreza zamknięta, która rozpocznie się o godzinie 18.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU