Flyonsi zagrają z resztą świata. Po raz drugi

REKLAMA

W najbliższą sobotę, 12 grudnia, drużyna Flyons Ulitimate Frisbee Płock już po raz drugi zmierzy się z ekipą Reszty Świata. Tym razem mecz odbędzie się nie pod balonem na stadionie Wisły Płock, a w nowej hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych „Siedemdziesiątka”.

To jednak nie koniec zmian, związanych z tegoroczną edycją tego wydarzenia. W sobotę wszyscy zgromadzeni w hali ZST będą grać w szczytnym celu, jakim będzie pomoc płockiemu schronisku dla zwierząt.

PowiązaneTematy

Na mecz można przynieść najbardziej potrzebną karmę leczniczą, ale i koce, kołdry, poduszki czy też karmę. Dodatkowo, podczas meczu Flyonsi do specjalnych puszek będą zbierać datki, które przeznaczą na zakup odpowiednich rzeczy dla schroniska.

Tradycyjnie drużynę Reszty Świata skompletują płoccy sportowcy i aktywiści. Wśród zaproszonych gości będą między innymi: przedstawiciel aktualnych Mistrzów Europy Ultimate Frisbee, z drużyny Grandmaster Flash, jeden z organizatorów Warszawskiej Ligi Ultimate i licznych turniejów – Radek Lenczewski, szczypiornistki Jutrzenki Płock – Katarzyna Homonicka i Aleksandra Pawłowska, zawodnicy trzeciej drużyny Europy w piłce ręcznej plażowej BHT Auto Forum Petra Płock – Bartosz Wojdak i Michał Kwiatkowski, weterani płockich Mustangów – Paweł Kęsy i Damian Gujgo, piłkarka nożna Królewskich Płock – Kinga Lisiewska, Młodzieżowa Mistrzyni Polski i Mistrzyni Europy w kickboxingu – Dagmara Tchorek, czołowe koszykarki płockiego Mon-Polu – Sylwia Janas i Agata Chaliburda oraz przedstawiciele piłkarskiej Wisły Płock: obrońca – Cezary Stefańczyk i asystent trenera – Adam Majewski.

Rozpoczęcie tego nietypowego widowiska, które odbędzie się w sobotę, 10 grudnia, w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych przy al. Kilińskiego, zaplanowano na godzinę 10.45. Wstęp wolny.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.