Flyons kontra reszta świata. Wśród gości Różal

REKLAMA

W sobotę, 20 grudnia, w kompleksie stadionów Wisły Płock odbędzie się mecz Flyons kontra Reszta Świata. Ekipa lwów zaprosiła do wspólnej gry ciekawych gości. 

Frisbee Ultimate, za sprawą zakręconej ekipy z naszego miasta, to coraz bardziej popularny sport w Płocku. Proces propagowania gry wchodzi teraz na wyższy poziom. – Chcemy pokazać, że Ultimate Frisbee to tak na prawdę sport dla każdego – powiedział Kamil Wawrzyńcak, jeden z założycieli ekipy. – Prowadzimy otwarte treningi, na których każdy może spróbować swoich sił w tej grze – dodał.

PowiązaneTematy

Mecz Flyons-Reszta Świata nie oznacza, że w drużynie przeciwnej zagrają reprezentanci różnych krajów. – Mieliśmy taki pomysł, jednak się nie zgodzili – żartuje Karti. Na murawie, znajdującej się w najnowszym obiekcie sportowym naszego miasta – popularnym balonie, zobaczymy Marcina Różalskiego, dwukrotnego mistrza świata w K1, znanego z widowiskowych walk na ringach KSW. Poza Różalem, swoich sił w rzucaniu dyskiem spróbują zawodniczki zespołu Królewscy Płock, piłkarze BHT Auto Forum Petra Płock, piłkarze ręczni i nożni znani z Wisły Płock, koszykarki Mon-Polu czy zawodniczki Jutrzenki.

Start tego nietypowego meczu w sobotę, 20 grudnia o godzinie 18. Dla wszystkich widzów wstęp będzie wolny.