REKLAMA

Eleni i jej największe przeboje wkrótce w Płocku!

REKLAMA

Już w lutym będziemy mieli okazję na żywo zobaczyć i posłuchać legendy polskiej muzyki – ELENI. Ta charyzmatyczna wokalistka odwiedziła Płock nieco ponad dwa lata temu, ściągając pełną salę miłośników jej talentu. Tym razem koncert odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej.

ELENI to jedna z najbardziej znanych w Polsce piosenkarek. W świecie muzyki funkcjonuje od dzieciństwa, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej występowała jako solistka zespołu “Ballada”, w roku 1975 została zaangażowana do profesjonalnego zespołu “Prometheus”. Jako solistka, równolegle z występami na estradzie, występowała w radiu i telewizji.

Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem “Prometheus” w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty, m.in.: ”Moja miłość”, “Buzuki Disco” czy “Ty jak niebo”. Za większość swoich produkcji ELENI otrzymała “Złote Płyty”.

https://www.youtube.com/watch?v=4qQDcI0Hzo0

ELENI wprowadziła na pierwsze miejsce krajowych list przebojów takie utwory jak: “Do widzenia mój kochany”, Bawmy się, śmiejmy się”, “Chcę kochać”, “Za wszystkie noce i dni”, “Na miłość nie ma rady”, “Ballado hej”, “Miłość jak wino”.

Przez trzy kolejne lata ELENI wygrywała plebiscyt “Lata z radiem” za co uhonorowano ją tytułem “Królowej Polskiej Piosenki”. Jako nieliczna z artystów śpiewała dla Papieża Jana Pawła II.Teraz artystka ponownie przyjedzie do Płocka, wraz z Galowym Koncertem, podczas którego usłyszymy nowe i najnowsze piosenki, największe przeboje oraz pieśni i piosenki o tematyce religijnej. – To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć i posłuchać piosenek na żywo wykonywanych przez charyzmatyczną, wspaniałą artystkę, jaką jest ELENI, która wystąpi wraz z grupą Helenic. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Koncert odbędzie się 25 lutego br. o godz. 17 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23.

Bilety do nabycia:

  • Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, tel. 24 366 43 50, ul. Tumska 9 A
  • Fundacja na rzecz Rozwoju Ziemi Płockiej, ul. Plac Stary Rynek 8, tel. 24 367 19 44
  • Bilety grupowe i informacja tel.: 515-331-914
  • Rezerwacje biletów online e-mail: eventy@imaz.pl
  • Zakup biletów przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl.

Organizatorem koncertu jest Mazowiecki Dom Medialny “Dzwon” w Mińsku Mazowieckim, bilety w cenie od 65 zł są już w sprzedaży.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia – już niedługo ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą bilety na to wydarzenie!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU