REKLAMA

Ekologiczne zabawy w ZOO

REKLAMA

ZOO w Płocku zaprasza na Ekologiczne gry i zabawy, podczas których będzie można stworzyć niepowtarzalną biżuterię, torby, wykonać ulubione zwierzaki z gliny, a także wziąć udział w Ekologicznej Mega Grze.

Już 22 kwietnia od godz. 12 do 15 w płockim ZOO czekają na wszystkie dzieci Eko-atrakcje. Każdy, kto tego dnia odwiedzi ogród zoologiczny, będzie mógł wziąć udział w sadzeniu kwiatów i innych roślinek. Dzieci będą mogły stworzyć recyklingowe zwierzaki z papieru, szkła i plastiku, ekologiczną biżuterię, glicerynowe mydełka, których nuty zapachowe będzie można samemu skomponować i odlać w wybranym kształcie, zaprojektować eko-torbę oraz ulepić gliniane zwierzątka.

Na każdego czeka Ekologiczna Mega Gra, która polega na rzucaniu olbrzymią kostką i dotarciu do mety, a także zoologiczny plener malarski. Podczas zabaw będzie można zabawić się w ogrodnika i posadzić rośliny oraz zdobyć dyplom „Dzieciaka Sadzeniaka”.Zabawa będzie odbywać się w pawilonie Herpetarium, pogoda nie będzie więc miała wpływu na dobrą zabawę.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU