Dzieci w ZOO – pękało w szwach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tegoroczny Dzień Dziecka przyciągnął do naszego miasta tłumy. Szczególnie oblegane było płockie ZOO, które – wspólnie z POKiS-em – przygotowało atrakcje i darmowy wstęp na teren ogrodu zoologicznego.

Zakorkowany stary most, na którym samochody stały już od Łącka, najdobitniej świadczy o popularności naszego ZOO. Odwiedzający parkowali wszędzie gdzie mogli (i nie mogli), a do rozładowania korków zostali przekierowani policjanci i straż miejska.

I w sumie nic dziwnego, bo oprócz atrakcji samego ogrodu, dzieci mogły tam spotkać sportowców z SPR Wisły Płock, Wisły Płock, Jutrzenki czy Mustangów Płock. W programie były również występy zespołów i wokalistek POKiS, warsztaty plastyczne, pokazy WOPR-u, straży miejskiej, policji, a także Miasteczko Sportowe, Dmuchane Miasteczko czy multimedialne prezentacje książek Stefana i Franciszki Themersonów (przygotowane przez Fundację Festina Lente). W trakcie imprezy odbyła się również zbiórka pieniędzy na wyposażenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 2 w Płocku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji