REKLAMA

Dworcowa Residence – nowoczesne mieszkania w centrum Płocka [WIZUALIZACJE]

REKLAMA

Doskonała lokalizacja w centrum Płocka, dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, ścieżek rowerowych, duża ilość lokali handlowych i usługowych, jak również sąsiedztwo Politechniki Warszawskiej – wszystkie te atuty sprawiają, że jest to miejsce atrakcyjne dla ludzi ceniących sobie zalety życia w mieście, a jednocześnie chcących mieszkać w spokojnej okolicy.

Mieszkania przy ul. Dworcowej 9 to odpowiedź na obecne potrzeby mieszkańców Płocka. W budynku powstają mieszkania o powierzchni od 30 mkw do 75 mkw. Zarówno kawalerki, jak i mieszkania 4-pokojowe mają bardzo funkcjonalny układ, pozwalający przyszłym lokatorom na optymalne wykorzystanie przestrzeni i wiele możliwości aranżacyjnych.

PowiązaneTematy

Inwestycja Dworcowa Residence nabiera ostatecznego kształtu, a my możemy obejrzeć także wizualizacje klatki schodowej i korytarzy. Zastosowanie drewna, nowoczesnego oświetlenia, jak również zielone elementy dekoracyjne w postaci żywych roślin i mchu preparowanego, podkreśli kameralny i stylowy charakter budynku Dworcowa Residence. Nowoczesne elementy dekoracyjne wykonane będą z najwyższą starannością, co nie tylko wpłynie na ich wartość wizualną, ale też zapewni mieszkańcom wygodne korzystanie z części wspólnych budynku przez długie lata.

Dzięki przygotowanym wizualizacjom, można już dziś wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać przyszłe mieszkanie. Wykorzystanie lameli oraz fototapety, w prezentowanym wnętrzu, nadaje mu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru.Mimo kapryśnej pogody, prace na Dworcowej 9 nie zwalniają tempa. Obecnie trwa montaż okien, zakończenie prac montażowych w prawej połowie budynku miało miejsce już w sierpniu. Wznoszone są kolejne poziomy balkonów i szybu windy. Zakończony został pierwszy etap prac nad instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi. Zakończenie prac przewidziane jest na czerwiec przyszłego roku.

Więcej informacji na temat inwestycji oraz dostępnych mieszkań dostępne są na stronie internetowej:  https://dworcowa.com.pl lub telefonicznie pod numerem: 530 702 466, e-mail: dworcowa@dworcowa.com.pl.

Dworcowa Residence – komfortowe i nowoczesne mieszkania przy ul. Dworcowej 9 w Płocku

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU