REKLAMA

Dwa złota i brąz dla kickbokserów z Płocka

REKLAMA

Kolejny sukces odnotowali na swoim koncie podopieczni Piotra Paśnika z UKS Sanda Płock. Na Mistrzostwach Polski Kadetów i Pucharze Polski Juniorów w kickboxingu w formule Kick-light zdobyli dwa złote i jeden brązowy medal.

Zawody, które odbyły się w dniach 21-23 marca w Dobrzejewicach, dla Kadetów były jednocześnie eliminacjami na Mistrzostwa Świata. Z płockimi zawodnikami rywalizowało około 200 zawodników z całej Polski. UKS Sanda Płock reprezentowali: Kadeci Mateusz Dymek i Gayk Kadimyan oraz Juniorka Dagmara Tchorek.

Mateusz, który startował w kategorii Kadet Starszy do 57 kg, stoczył cztery, bardzo trudne pojedynki. Ostatecznie udało mu się wywalczyć złoty medal i tytuł Mistrza Polski, a tym samym zapewnił sobie miejsce w składzie Kadry Polski na 2014 rok. Podobnie jak w przypadku Dagmary, o której już pisaliśmy,  zwiększa to jego szanse na wyjazd na Mistrzostwa Świata Kickboxingu.Gayk, rywalizujący w kategorii Kadet Starszy do 63 kg , po trzech walkach powrócił do Płocka z brązowym medalem. Natomiast Dagmara, która startowała w Pucharze Polski w kategorii Juniorka do 50 kg, po dwóch stoczonych pojedynkach wywalczyła kolejny złoty medal.

Płoccy zawodnicy przygotowują się teraz do następnych zawodów – Mistrzostw Polski w Sandzie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU