Drużyna Frisbee szuka kobiet

REKLAMA

Flyons Ultimate Frisbee Płock ogłasza otwarty nabór do żeńskiej części drużyny. Wszystkie panie, chcące dołączyć do płockich lwów,  mogą wziąć udział we wspólnym treningu, który odbędzie się w środę, 23 kwietnia, o godzinie 16 na Orliku w Ogródku Jordanowskim.

Ultimate to jedna z niewielu dyscyplin sportowych na świecie, której zasady pozwalają, a w wielu przypadkach wymagają, by w jednej drużynie grali zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Dlatego też Flyons organizują specjalny nabór dla płci pięknej. – Warszawska Liga Ultimate, w której chcemy w przyszłym roku wystartować, organizuje turnieje jedynie w formule mix, czyli składach mieszanych – mówi Kamil Wawrzyńcak z Flyons. – Potrzebujemy kilku chętnych do gry dziewczyn.

PowiązaneTematy

Nabór do żeńskiej części płockiej drużyny rozpocznie się 23 kwietnia o godzinie 16, na Orliku przy Ogródku Jordanowskim. Dla uczestników dostępne będą szatnie i natryski. – Jeśli lubicie sport, ale nie wiecie za co się wziąć, a samo bieganie nie sprawia wam wiele przyjemności, zapraszamy na środowy nabór – powiedział Łukasz Kłopotowski, trener zespołu. – Nie przejmujcie się brakiem umiejętności. Wszyscy uczymy się wspólnie od początku.

Organizatorzy przypominają o stroju i obuwiu sportowym oraz proszą o zabranie dwóch koszulek – czerwonej i czarnej. Po treningu zostanie rozegrany mecz Ultimate Frisbee.  Dla uczestników dostępne będą szatnie i natryski.

Więcej informacji na oficjalnym Facebookowym profilu zespołu.