Drużyna Frisbee szuka kobiet

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Flyons Ultimate Frisbee Płock ogłasza otwarty nabór do żeńskiej części drużyny. Wszystkie panie, chcące dołączyć do płockich lwów,  mogą wziąć udział we wspólnym treningu, który odbędzie się w środę, 23 kwietnia, o godzinie 16 na Orliku w Ogródku Jordanowskim.

Ultimate to jedna z niewielu dyscyplin sportowych na świecie, której zasady pozwalają, a w wielu przypadkach wymagają, by w jednej drużynie grali zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Dlatego też Flyons organizują specjalny nabór dla płci pięknej. – Warszawska Liga Ultimate, w której chcemy w przyszłym roku wystartować, organizuje turnieje jedynie w formule mix, czyli składach mieszanych – mówi Kamil Wawrzyńcak z Flyons. – Potrzebujemy kilku chętnych do gry dziewczyn.

Nabór do żeńskiej części płockiej drużyny rozpocznie się 23 kwietnia o godzinie 16, na Orliku przy Ogródku Jordanowskim. Dla uczestników dostępne będą szatnie i natryski. – Jeśli lubicie sport, ale nie wiecie za co się wziąć, a samo bieganie nie sprawia wam wiele przyjemności, zapraszamy na środowy nabór – powiedział Łukasz Kłopotowski, trener zespołu. – Nie przejmujcie się brakiem umiejętności. Wszyscy uczymy się wspólnie od początku.

Organizatorzy przypominają o stroju i obuwiu sportowym oraz proszą o zabranie dwóch koszulek – czerwonej i czarnej. Po treningu zostanie rozegrany mecz Ultimate Frisbee.  Dla uczestników dostępne będą szatnie i natryski.

Więcej informacji na oficjalnym Facebookowym profilu zespołu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji