REKLAMA

Dawid Kwiatkowski ponownie w Płocku

REKLAMA

Na profilach społecznościowych ta wiadomość przewija się jeszcze nieśmiało, ale możemy potwierdzić ją oficjalnie. Idol nastolatek ponownie wystąpi w Płocku. I to już niedługo.

PowiązaneTematy

Informację przekazał nam menadżer wokalisty, Igor Pilewicz. – Mogę potwierdzić, że Dawid Kwiatkowski wystąpi w Płocku 13 czerwca – powiedział w rozmowie z nami.

Jak się dowiedzieliśmy, wokalista wystąpi w trakcie większej imprezy, na której usłyszymy również innych artystów. Igor Pilewicz nie chciał jednak zdradzić na razie nic więcej. – Mogę jedynie powiedzieć, że wstęp na tę imprezę będzie wolny – dodał.Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że może tu chodzić o Orlen Olimpiadę, która odbędzie się 13 i 14 czerwca na płockich obiektach sportowych. W zawodach mają brać udział pracownicy koncernu, którzy będą rywalizować w dyscyplinach takich jak: żeglarstwo, bieg, kolarstwo, piłka nożna, piłka siatkowa, siatkówka plażowa, tenis ziemny i tenis stołowy, karting, koszykówka, a także lekkoatletyka (trójbój lekkoatletyczny – bieg na 60 m, pchnięcie kulą, skok w dal).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. gość says:

    znają już państwo więcej informacji dotyczących miejsca i godziny koncertu?? Mam jeszcze jedno pytanie czy ten koncert jest koncertem zamkniętym ??

  2. marysia says:

    masakra znowu ten szczeniak nie reprezentuje wogóle dobrej muzyki .Były już w Płocku dalibyście więcej możliwości innym aby to ich idole wystąpili w tym mieście.Nie tylko 14-12-13 latką …

  3. ja says:

    No ja tam bym wolała Sylwię Grzeszczak ale rozumniem ze i SA fani innych wokalistów :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU