REKLAMA

Damski bokser znęcał się nad żoną i dzieckiem. Trafił za kratki

REKLAMA

Psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną i synem zarzucają mieszkańcowi gminy Sierpc policjanci. Sąd Rejonowy w Sierpcu przychylił się do ich wniosku, dzięki czemu mężczyzna spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie śledczym. Za to przestępstwo 58-letniemu mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 16 września br.

PowiązaneTematy

– Policjanci PP Zawidz w wyniku podjętej interwencji domowej zatrzymali 58-letniego mężczyznę, podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją żoną oraz synem. Od pokrzywdzonej kobiety niezwłocznie przyjęto zawiadomienie o znęcaniu, rodzina była objęta wcześniej procedurą „Niebieskiej Karty”. W toku postępowania przygotowawczego Prokurator Rejonowy w Sierpcu wystąpił do SR Sierpc z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec sprawcy przemocy w rodzinie – informuje st. asp. Krzysztof Dobrzeniecki z KPP Sierpc.W sobotę, 18 września Sąd Rejonowy w Sierpcu wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

– Apelujemy! Na przemoc trzeba reagować, nie można przejść koło niej obojętnie – przekonuje st. asp. Krzysztof Dobrzeniecki dodając, że w przypadkach przemocy domowej można kontaktować się ze swoim dzielnicowym, który pomoże rozwiązać ten problem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU