REKLAMA

Czytelnik: Nikt nie wiedział, że będzie padał śnieg?

REKLAMA

Polscy kierowcy od lat powtarzają krótki żart: „zima znów zaskoczyła drogowców”. Niestety, drogowcy zapracowali sobie na takie stwierdzenia, bowiem zazwyczaj w pierwszych dniach opadów śniegu drogi w wielu miastach w całym kraju były pełne śliskiego, śnieżnego błota. Nie inaczej było w tym roku w naszym mieście…

Napisał do nas zbulwersowany czytelnik, który rano jechał płockimi drogami.

– Co roku to samo. Pierwszy śnieg oznacza zawsze ogromne utrudnienia dla kierowców. Ludzie śpieszą się do pracy, mają ważne spotkania, a tu trzeba jeździć 20 km/h, bo na jezdni pełno śniegu. Mamy XXI wiek, prognozy meteorologiczne, Internet, telefony… i nikt nie wiedział, że w czwartek w Płocku będzie padał śnieg? – ironizował nasz czytelnik.

Wysłał nam również zdjęcia z podpisem: „Tak o godz. 9 wyglądały główne arterie miasta”.Swoje niezadowolenie mieszkańcy wyrazili także na profilu facebookowym prezydenta Andrzeja Nowakowskiego. „Wczorajszy dzień jestem w stanie zrozumieć – święto – dzień wolny od pracy, ale w dniu dzisiejszym od rana drogi powinny być odśnieżane i sypane piaskiem, co chyba nie ma miejsca, co stwierdziłem po podróży przez główne ulice miasta” – pisze pan Damian.

A Wam pogoda dała się dzisiaj we znaki?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. razdwaosiem says:

    Jeśli dla kogoś 2 cm śniegu na drodze w styczniu stanowi problem, to nie powinien o tej porze roku jeździć samochodem. Oprócz masy przerażonych kierowców, na wielosezonowych oponach, nie zauważyłem żadnych utrudnień, przynajmniej atmosferycznych, w osiąganiu szybkości dopuszczalnych w terenie zabudowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU