REKLAMA

Czytelniczka: Jak zarezerwować pokój w Sierpcu?

REKLAMA

Otwarcie hotelu w sierpeckim Muzeum Wsi Mazowieckiej spowodowało duże zainteresowanie pobytem w tym miejscu. Piękne wnętrza, pokazane m.in. w naszym artykule, spowodowały napływ e-maili i komentarze od czytelników, którzy chcieli zarezerwować nocleg w nowym miejscu. Mieli z tym jednak pewien problem… 

PowiązaneTematy

Po naszym artykule z otwarcia niebanalnego hotelu, rozpoczęły się pytania – ile kosztuje nocleg, gdzie można zarezerwować pobyt, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat pobytu tam.

– Czy obiekt posiada jakąkolwiek własną stronę internetową? – to jedna z wypowiedzi. – Szukam i szukam, a nie potrafię znaleźć strony tego obiektu, ani kontaktu, ani numeru telefonu, aby zarezerwować tam pobyt? Info w TVP o otwarciu było, ale jako gość nie mam szansy tam trafić. Trafiłam za to do Was… – pisze nasza czytelniczka.

[button link=”http://petronews.pl/hotel-spa-kregle-basen-centrum-kulturalne-w-skansenie-juz-otwarte/” target=”new” color=”#623604″]Hotel, spa, kręgle, basen… Centrum kulturalne w skansenie już otwarte[/button]– Strona ruszy lada moment – potwierdza Urszula Tomaszewska, współwłaścicielka firmy zarządzającej hotelem. – Jest w trakcie dopracowywania szczegółów, natomiast gości zapraszamy od najbliższego weekendu (16 października – przyp. red.) – dodaje.

Tymczasowy numer, pod którym można rezerwować pobyt, to: 600-879-822, natomiast wkrótce pod adresem hotelskansen.pl będzie można zapoznać się z ofertą hotelu i cennikiem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU