Czy Płock zostanie Miastem Roku 2017? Zależy to również od Was!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Za co kochasz Płock? Za piękne Wzgórze Tumskie, wspaniałe i pełne uroku ZOO, architektoniczne zabytki? A może to dzięki ludziom chcesz tu wracać? Zagłosuj w plebiscycie “Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017”, w którym Płock został nominowany i wygraj wspaniałe nagrody!

fot. materiały prasowe

Płock został nominowany w plebiscycie “Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017” i ma szansę zostać tym najlepszym miejscem w Polsce. Wystarczy, że pokażemy za co kochamy naszą małą ojczyznę, docenimy jej klimat, atrakcje, najwspanialsze punkty, wyjątkowych ludzi, którzy tworzą miasto i zagłosujemy na nie. Zwycięzca otrzyma nie tylko tytuł Miasta Roku, lecz także możliwość promocji regionu w sieci.

– „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” to druga edycja plebiscytu, dzięki któremu mieszkańcy mogą doceni swoje miasto i pomóc mu zdobyć wyjątkowy tytuł. Liczy się zaangażowanie wszystkich mieszkańców i miłośników miasta – tłumaczą organizatorzy akcji.

fot. materiały prasowe

Wiesz za co kochasz Płock? Czy są to imponujące widoki? Architektura, której nie ma nigdzie indziej? Wyjątkowe miejsca przyciągające turystów z różnych zakątków kraju? A może ludzie, którzy inspirują i dla których warto odwiedzić to miejsce?

Na stronie plebiscytu każdy głosujący może codziennie oddać jeden głos. Na tych, którzy najatrakcyjniej uzasadnią swój wybór, czekają wyjątkowe nagrody: aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty prezentowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach CinemaCity.

Zwycięskie miasto otrzyma statuetkę Miasta Roku, dyplom oraz wsparcie HRS w promocji w sieci. Dzięki kolejnej odsłonie plebiscytu więcej osób pozna atuty regionu i uroki miasta. Warto na bieżąco śledzić przebieg głosowania i intensywnie wspierać Płock w kolejnych etapach. Jeszcze w tym roku dowiemy się, które miasto otrzyma tytuł Miasta Roku 2017. W 2016 roku głosujący udowodnili, że najbardziej kochają Słupsk. Szczegóły konkursu dostępne na stronie akcji.

Miasta można wybierać do 9 grudnia 2017 roku, zaś 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji