REKLAMA

Czy płocczanie czują się bezpieczni? Wypełnij ankietę i oceń pracę policji

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku zachęca do wypełnienia anonimowej ankiety na temat stanu bezpieczeństwa i jakości pracy płockich funkcjonariuszy policji.

Stróże prawa chcą dowiedzieć się, jak mieszkańcy Płocka i powiatu oceniają skuteczność płockiej policji, a także czy czują się bezpiecznie w swojej okolicy.

Kwestionariusz skierowany jest do osób, które ukończyły piętnasty rok życia. Jak informuje policja, ankieta ma charakter dobrowolny i anonimowy. Druk można pobrać TUTAJ.Wypełnioną ankietę należy wrzucić do specjalnie oznaczonych urn, które znajdują się w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku (ul. Słowackiego 4/1), Urzędzie Miasta Płocka, Starostwie Powiatowym w Płocku lub przesłać na adres:

Komenda Miejska Policji w Płocku
Wydział Prewencji
ul. Słowackiego 4/1
09 – 400 Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Adam says:

    Moim zdaniem płocczanie nie czuja się dosyć bezpiecznie wciąż coraz więcej słychać , że przestępczość w płocku się zwiększa , a policja zamiast zaczepiać , łapać/spisywać za coś beznadziejnego powinna przyjrzeć się bliżej tym którzy stwarzają nam wiecej zagrożenia niż Ci co wypiją sobie piwo na ławce jakiegoś parku o zmroku , popatrzcie wszyscy, policja nie zwraca uwagi na tak zwanych ”dresów” ktorzy patoczą się po mieście z myślą hmm, komu by tu skroić torbę kogo napaść , także apeluje aby patrole policji wysiadły z radiowozów bo jest bardzo ciepło i zaczeły patrolować ulice jak i zakamarki naszego miasta , APELUJE . Trzeba łapać tych co na to zasługują..!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU