Czy Jutrzenka wygra w stolicy?

REKLAMA

W sobotę, 17 stycznia, MMKS Jutrzenka rozegra kolejne spotkanie w ramach I ligi kobiet. Tym razem na drodze walecznych płocczanek stanie AZS AWF Warszawa, który obecnie zajmuje 6. miejsce w ligowej tabeli.

Jutrzenka po remisie z KKS Polonią Kępno jest głodna zwycięstwa, ale rywal ze stolicy także ma coś do udowodnienia. Zespół z Płocka walczy, by jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie w lidze i wszystko jak do tej pory jest na dobrej drodze. Wiadomo, że zespoły będące obecnie za plecami Jutrzenki także poprawiły swoją grę i, co najważniejsze, zaczęły punktować. Taki przebieg wydarzeń w I lidze kobiet dodaje smaczku do rywalizacji.

PowiązaneTematy

Akademiczki z Warszawy dość mocno przed sezonem myślały o nawiązaniu walki z najlepszymi w tej lidze, ale niestety, plaga kontuzji stanęła na przeszkodzie. Szkoda, że tak się stało, ponieważ ekipa ze stolicy słynie, podobnie jak Jutrzenka, z wielkiej walki i nieustępliwości. Kibice obu zespołów uwielbiają oglądać mecze z udziałem tych drużyn. Za każdym razem, gdy Jutrzenka mierzy się z AZS AWF Warszawa, dzieje się bardzo wiele, a wynik jest sprawą otwartą. W poprzednim meczu w Płocku, przez niemal 50 minut warszawianki prowadziły bardzo wysoko (6-7 bramek), by kilka chwil przed końcem Jutrzenka zniwelowała straty do zaledwie jednej bramki, choć niestety, nie udało się zdobyć punktów.

Jak będzie wyglądało to spotkanie, tego nikt nie wie, ale możemy być pewni, że emocji znów nie zabraknie. Wszystkich kibiców w Płocku zapraszamy w sobotę od godziny 18.50 na handballplock.pl, by śledzić relację radiową z tego meczu.

AZS AWF Warszawa – MMKS Jutrzenka Płock, 17.01. godz. 19