REKLAMA

W sobotę wielki mecz Jutrzenki

REKLAMA

W najbliższą sobotę MMKS Jutrzenka Płock może zapisać historię kobiecej piłki ręcznej w Płocku. Zespół prowadzony przez Marcina Krysiaka podejmować będzie we własnej hali faworyzowany zespół SPR Sambora Tczew. Nazwa wiele nie mówi, ale stawką jest otwarcie bram do Superligi.

Obecnie MMKS Jutrzenka i Sambor Tczew zajmują miejsce w tabeli, które daje możliwość gry barażowej o Superligę kobiet na kolejny sezon. Sambor plasuje się na miejscu drugim, a Jutrzenka trzecim, ale obie drużyny zgromadziły tyle samo punktów. Przewaga nad kolejnym przeciwnikiem to aż sześć punktów, czyli dwa zwycięstwa w regulaminowym czasie. Po tym pojedynku pozostanie sześć meczów, z czego trzy rozegrane zostaną w Płocku. Cała czołówka ma jeszcze sporo grania między sobą, a jak pokazuje dotychczasowa historia gier, na tym poziomie 14 lub 15 wygranych w sezonie składają się na pewną grę w barażu o Superligę. Jutrzenka jest niepokonana od pięciu spotkań.

Dziewczyny z Płocka już nie raz udowadniały, że potrafią wiele. Nie raz także spora rzesza fanów wspierała ten zespół. Najbardziej pamiętne są przegrane derby z SMS-em Płock oraz baraż z Sośnicą Gliwice, gdzie hala pękała w szwach. Wtedy było nieźle, ale czegoś zabrakło. Zatem pomóżmy jeszcze raz, może za trzecim razem doping pomoże zaskoczyć całą ligę i napisać historię klubu złotymi zgłoskami. Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim, jak również dziewcząt. Do zaproszenia dołącza się również komentator sportowy Krzysztof Bandych.MMKS Jutrzenka Płock vs. Sambor Tczew, sobota 2 marca o godz. 17:00 w hali SP 16.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU