REKLAMA

Cztery medale dla płocczan!

REKLAMA

W Świdniku rozegrany został turniej kickboxingu Pointfighting Grand Prix, mający oficjalną rangę Otwartego Pucharu Polski kadetów i kadetek. Do turnieju łącznie zgłosiło się 182 uczestników, reprezentujących 21 klubów z całej Polski.

fot. materiały prasowe

W Świdniku rozegrany został turniej kickboxingu Pointfighting Grand Prix, który posiada oficjalną rangę Otwartego Pucharu Polski kadetów i kadetek: młodszych 10-12 lat i starszych 13-15 lat oraz juniorów i juniorek w kickboxerskiej formule pointfigting.

PowiązaneTematy

Współzawodnictwo odbywało się na trzech matach jednocześnie. Do turnieju łącznie zgłosiło się 182 uczestników reprezentujących 21 klubów z całej Polski. Wśród nich byli zawodnicy klubu LKS „Puncher” Płock, kadet młodszy: Olivier Baranowski kat. wag. – 42 kg, juniorzy: Rafał Dobies, kat. wag. -74 kg i 79 kg, Sebastian Denst również kat. wag. -74 kg i 79 kg. Ponieważ była możliwość startu w dwóch kategoriach wagowych, w swojej i jednej wyżej, zawodnicy skorzystali z takiej możliwości.

fot. materiały prasowe

– Najbardziej doświadczony Rafał, w obydwu kategoriach wagowych zajął drugie miejsca, zdobywając dwa srebrne medale. Sebastian, zajmując dwa miejsca trzecie, musiał zadowolić się dwoma medalami brązowymi. Olivier Baranowski, po wygranej walce w 1/8 drabinki, w walce ćwierćfinałowej uległ doświadczonemu zawodnikowi z klubu X-Fight Piaseczno, zwycięzcy dwóch kategorii wagowych, uznanemu za najlepszego zawodnika turnieju w tej kategorii wiekowej, i w efekcie zajął piąte miejsce – tłumaczył Piotr Maślanka z The LKS „Puncher” Płock.