REKLAMA

Czołowe zderzenie na prostym odcinku. Nie żyje jedna osoba, ranna została kobieta

REKLAMA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miniony piątek wieczorem w powiecie sierpeckim. W wyniku czołowego zderzenia, zginął kierowca osobówki, a pasażerka drugiego auta została ranna.

Jak informuje Komenda Powiatowa w Sierpcu, 28 października około godz. 18.15 na drodze krajowej nr 10, w miejscowości Borkowo Kościelne (powiat sierpecki) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych.

PowiązaneTematy

– Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi krajowej nr 10. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego, kierując volkswagenem golfem, z bliżej nieokreślonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnej strony samochodem Audi A6, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego, podróżujący z 18-letnią pasażerką. W wyniku zderzenia, kierujący volkswagenem mężczyzna zginął na miejscu – relacjonuje st. asp. Krzysztof Dobrzeniecki z KPP w Sierpcu.

Badanie potwierdziło, że kierowca audi był trzeźwy. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń, natomiast jego pasażerka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Sierpcu.Bliższe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Fot. KPP w Sierpcu

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. michał says:

    bardzo przykre spoczywaj w pokoju,dużo zdrowia dla poszkodowanych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU