REKLAMA

Czas na rewanż

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę na parkietach I ligi Kobiet ujrzymy ponownie zespół SMS ZPRP Płock. Tym razem podopieczne Andrzeja Marszałka zmierzą się przed własną publicznością ze Słupią Słupsk.

Chciałoby się powiedzieć, że po ostatnich dwóch porażkach dziewcząt z Płocka czekamy na wygraną. Zadanie przed podopiecznymi Andrzeja Marszałka jest bardzo trudne, zwłaszcza, że Słupia jest w tzw. gazie. W poprzednich kolejkach „Słupianki” wygrały dość sensacyjnie na wyjeździe z Łączpolem Gdańsk i u siebie z KPR-em Kobierzyce.

PowiązaneTematy

Tym bardziej, zajmujące trzecie miejsce w tabeli rywalki SMS-u na pewno będą chciały podtrzymać znakomitą serię zwycięstw. Pamiętajmy również, że na gorącym terenie, jakim jest Płock, nie takie drużyny musiały uznać wyższość gospodyń. Młode adeptki z Płocka tanio skóry nie sprzedadzą i zdobycie choćby jednego punktu jest tutaj możliwe. A może nawet zwycięstwo? Sięgając pamięcią wstecz, a dokładnie do października ubiegłego roku i wysokiej porażki SMS-u 41:16, można tylko powiedzieć: „Czas na rewanż …”.

SMS ZPRP Płock –MKS Słupia Słupsk – sobota, godz. 16, Hala Politechniki w Płocku

Mecz Jutrzenki z UKS PCM Kościerzyną został przełożony na inny termin.