REKLAMA

Coś dla fanów ciężkiego brzmienia. Closterkeller w Płocku

REKLAMA

Muzycy z kapeli Closterkeller pojawią się w Płocku w ramach jesiennej trasy koncertowej, która będzie promować ich najnowszy album „Viridian”. Kiedy możemy spodziewać się zespołu?

PowiązaneTematy

Fani ciężkiego brzmienia na pewno ucieszą się z takiego artysty. 25 listopada br. Closterkeller wystąpi w Rock’69 w Płocku, w ramach trasy koncertowej Abracadabra Viridian Tour 2017, która będzie promować ich najnowszy album „Viridian”.

– To kolejna kolorowa płyta, tym razem w zieleni, kolorze życia i nadziei – wypowiada się na oficjalnej stronie wydarzenia wokalistka Closterkeller Anja Orthodox. – Część utworów na „Viridian” jest uporządkowaniem przeszłości, a część zupełnie nowych, powstałych już w tym odmłodzonym składzie i te są, moim zdaniem, najlepsze, co mnie bardzo cieszy. Przez to płyta jest szalenie zróżnicowana muzycznie, od utworów miękkich do mocno rockowych. W tekstach poruszyłam głównie temat walki ognia z wodą, gdyż w taki sposób toczyło się moje życie w ostatnich latach, ale są też dwa teksty takie społeczno-polityczne oraz klimaty bajkowo-oniryczne, czyli też duża różnorodność – podsumowuje Anja Orthodox.Closterkeller to polska grupa muzyczna, wykonująca gotycki rock. Powstała 1 stycznia 1988 roku w Warszawie z inicjatywy muzyków Przemysława Guryna, Jacka Skiruchy i wokalistki Anji Orthodox. Mimo wielokrotnych zmian składu, wypracowała własne, łatwo rozpoznawalne brzmienie, z charakterystycznym głosem wokalistki grupy Anji Orthodox, która jest obecnie jedynym członkiem z pierwszego składu zespołu, występującym w niej nieprzerwanie od dwudziestu lat.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU