REKLAMA

Chciał zabić kolegę nożem i młotkiem. Zabarykadował się przed policją i schował w szafie…

REKLAMA

Do tych dramatycznych zdarzeń doszło w Sierpcu w minioną sobotę. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas awantury zadawał ciosy nożem i młotkiem swojemu koledze. Agresor usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa – decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

W godzinach porannych w sobotę, 25 września, do mieszkania 29-letniego mężczyzny w Sierpcu przyszedł jego kolega, 27-latek. Między mężczyznami doszło do awantury, której przyczyną były kwestie finansowe.

– W wyniku sporu, starszy z mężczyzn zaatakował młodszego, zadając mu ciosy nożem i młotkiem. Pokrzywdzonemu mężczyźnie udało się uciec. O całym zajściu została powiadomiona Policja. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce drzwi do mieszkania były zabarykadowane. Zostały one wyważone, a 29-latek, który schował się w szafie został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – relacjonuje st. asp. Krzysztof Dobrzeniecki z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.Nadzór nad sprawą przejęła prokuratura w Sierpcu. Jak się okazało, mężczyzna był trzeźwy. Usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa, a decyzją sądu został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Fan says:

    Dawać wiecej 500 plus a patologia sama rośnie,Do roboty to by głupoty po głowie nie chodziły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU