REKLAMA

Całkiem nowa galeria już od stycznia

REKLAMA

Rośnie płocczanom kolejna galeria handlowa, tym razem przy ul. Granicznej. W nowo powstającej Biedronce będzie można zrobić zakupy już na początku stycznia. Dodatkowo przewidziano tam miejsce na pawilony handlowe.

– Cały obiekt pod klucz mamy oddać do 20 grudnia – mówił nam kierownik budowy, Tadeusz Sobolewski. – I w tym terminie na pewno go oddamy – podkreślił. W budynku o powierzchni 3800 m kw. na pewno będzie znajdował się sklep sieci Biedronka, który w tym przypadku będzie miał ponad 1000 m kw. powierzchni, reszta od 20 grudnia będzie do zagospodarowania przez płockich właścicieli firm usługowych i handlowych.

Budowa nowego Centrum rozpoczęła się wiosną 2013 roku, zaprojektowała je płocka firma, należąca do Józefa, Teresy i Piotra Krawczyków.– Byliśmy koordynatorami całego przedsięwzięcia, w którego skład wchodzi już otwarty Decathlon – sklep z asortymentem sportowym oraz Leroy Merlin z branży budowlanej – tłumaczył nam Piotr Krawczyk. – Teraz będzie, na koniec grudnia, oddany trzeci budynek ten z Biedronką, ale jest jeszcze projekt na czwarty przy ul. Wyszogrodzkiej, którego budowa jeszcze się nie rozpoczęła, cały czas trwają rozmowy na temat tego, co może tam powstać. Zawsze buduje się na zamówienie kontrahenta, a tego jeszcze nie ma – podsumował.

Spółkę Centrum Graniczna powołała do życia warszawska firma deweloperska Tryboń PPI. Warszawscy deweloperzy skupowali działki od prywatnych właścicieli. Jak się okazuje, opłaciło się, bo kolejne budynki przy drodze dojazdowej do nowego mostu wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. A cały, dotąd świecący pustkami plac, ożył na użytek mieszkańców Płocka i nie tylko.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU