REKLAMA
REKLAMA

Bilety na Koncert na Dachu – rozstrzygnięcie

REKLAMA

Bilety na tegoroczny koncert, którego gwiazdami będzie TSA i Hunter, rozeszły się jak świeże bułeczki. Ocaliliśmy dla Was podwójne zaproszenie i ogłosiliśmy konkurs, w którym zachęciliśmy Was do układania rymowanki na temat zespołów, zaproszonych do udziału w koncercie. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami.

Byliśmy pełni obaw, jak sobie poradzicie z tym zadaniem. Liczyliśmy jednak na Waszą – niejednokrotnie udowodnioną – kreatywność. I nie zawiedliśmy się! Dostaliśmy 15 wierszyków, które zespoły z powodzeniem mogłyby użyć w swoich spotach reklamowych. Głosowanie nad najlepszym nie było proste, jednak po zbiorowym ich odczytaniu i przyznaniu punktów oraz ich zsumowaniu – udało się.

PowiązaneTematy

Pierwsze miejsce i podwójne zaproszenie na Koncert na Dachu otrzymuje Marianna, której 22-wersowy wierszyk otrzymał maksymalną liczbę punktów.

Kto się na muzyce zna –
nie przegapi TSA.
Gitarzyści – Nowak, Machel
będą w Płocku grać z rozmachem.
Wokal Marka Piekarczyka
wzruszy nawet nieboszczyka.
Perkusista Kapłon Marek
wnet rozrusza całą wiarę.
A basista – Niekrasz Janek
nie opędzi się od fanek.
„Alien” z „Trzema zapałkami”
bardzo jest oczekiwany.
My Płocczanie zaszczyt mamy,
że Was dzisiaj posłuchamy.
„51” – hicior sprzed laty
pamięta młodość mamy i taty.
A jednak dzisiaj tak samo znany
przez ludzi młodych też uwielbiany.
Na scenę zatem prosimy więc
aplauz Wam damy i bicie serc.
Publiczność stawać będzie na uszach,
więc zaczynajcie – i hulaj dusza!!!

Na wyróżnienie zasługują również internauci o pseudonimie lama_imperator oraz lullamea, którzy nie poprzestali na jednym wierszyku – pierwszy z nich napisał aż pięć rymowanek. Tuż za zwyciężczynią natomiast uplasowali się Troczek i arek  – zabrakło im tylko dwóch punktów do zwycięstwa.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów, a zwyciężczynię na koncert, który odbędzie się już w najbliższy piątek o godz. 17.30 :)