REKLAMA

Zagrają na dachu po raz trzeci

REKLAMA

W tym roku, już po raz trzeci, odbędzie się „Koncert na Dachu”, który zamknie jesienno-zimowy cykl koncertów Alterstacji. W poprzednich latach na szczycie galerii Mosty wystąpiły takie gwiazdy jak TSA, L. Stadt czy KSU i Hunter. Kto zagra w tym roku?

Tegoroczna edycja finału Alterstacji opatrzona będzie ciężkim brzmieniem. Płocczanie usłyszą potężne riffy grupy Flapjack, które dobiegać będą z dachu Atrium Mosty. Zespół to legendarna już kapela, która w Płocku promować będzie swoją najnowszą płytę „Keep Your Heads Down”. Koncert w naszym mieście to jeden z elementów znanej trasy koncertowej „Body Slam Tour”, której tegoroczna edycja startuje w tym roku z wielkim impetem.

PowiązaneTematy

Zespół Flapjack powstał w 1993 roku i obok wokalisty „Guzika” i gitarzysty „Jahnza”, bazował na połowie składu zaprzyjaźnionego zespołu Acid Drinkers. W lipcu 2012 roku wydał czwartą w dorobku, a pierwszą po 15 letniej przerwie płytę „Keep Your Heads Down”, która została świetnie przyjęta przez wiernych fanów i media. Skład zespołu przez wiele lat ulegał zmianom. Obecnie Flapjack to „Guzik” (Homosapiens), „Ślimak” (Acid Drinkers), „Jahnz” , „Jankiel” (Acid Drinkers) i „Mihau” (ex NoNe).

Więcej informacji o kolejnych gwiazdach trzeciego „Koncertu na Dachu” i biletach – wkrótce.