Konkurs. Do wygrania bilety na Koncert Na Dachu [ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek kolejna, trzecia już edycja, “Koncertu Na Dachu”. Koncert, który zamyka jesienno-zimowy cykl koncertów Alterstacji, ponownie odbędzie się na szczycie galerii Mosty. Wśród gwiazd zobaczymy m.in. Flapjack i Molly Malone’s. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć biletów na “Koncert Na Dachu”.

W poprzednich latach na szczycie galerii wystąpiły takie zespoły jak TSA, L.Stadt, KSU czy Hunter. W tym roku scena, rozstawiona na dachu Atrium Mosty, także opatrzona będzie ciężkim brzmieniem. Płocczanie usłyszą potężne riffy grupy Flapjack. Zespół to legendarna już kapela, która w Płocku promować będzie swoją najnowszą płytę „Keep Your Heads Down”. Koncert w naszym mieście to jeden z elementów znanej trasy koncertowej „Body Slam Tour”, której tegoroczna edycja startuje w tym roku z wielkim impetem.

U boku tej legendarnej kapeli zagra Molly Malone’s, folkowo-punkowy zespół z Giżycka na Mazurach. Grupa doskonale łączy elementy folku celtyckiego z punk rockiem. Zespół zaczął koncertować od stycznia 2010 roku i okazał się być jedyną w Polsce kapelą, grającą na profesjonalnym poziomie ten popularny na świecie gatunek muzyczny. Molly Malone’s wystąpili jako support na polskich koncertach takich gwiazd jak The Dreadnoughts, The Real McKenzies czy Street Dogs z USA.

Trzeci “Koncert Na Dachu” odbędzie się już w najbliższy piątek, 25 kwietnia, o godzinie 18. Mamy dla Was niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania czeka pięć zaproszeń na koncert. Co zrobić aby wygrać?

[sociallocker id=”5509″]Należy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się debiutancki album zespołu Flapjack, wydany 1 września 1994 roku?

Nagrodę, a więc jedną z pięciu wejściówek, otrzymają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy, 23 kwietnia, do północy.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów. [/sociallocker]

PetroNews jest patronem medialnym imprezy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji