Zielony Nowy Rynek – giełda ogrodnicza w Płocku

REKLAMA

Wszyscy pasjonaci roślin i ogrodów będą mieli okazję wzięcia udziału w Giełdzie Ogrodniczej, organizowanej przez spółkę Rynex, która odbędzie się 4 maja na placu przed Teatrem Dramatycznym.

Zakończenie długiego weekendu będzie w barwach zieleni. Tego dnia od godz. 8 plac na Nowym Rynku przed teatrem, zazwyczaj zastawiony samochodami, zmieni się w cudowny ogród, który już z daleka będzie przyciągał barwą kolorów i intensywnym zapachem kwiatów.

PowiązaneTematy

W targach ogrodniczych wezmą udział wystawcy z całej Polski, których produkty zobaczymy na ponad 50 stanowiskach. Dzięki temu, bezpośrednio od producentów będzie można zaopatrzyć się w drzewka owocowe i ozdobne, byliny, nasiona, sadzonki, rośliny wodne czy donice ozdobne, wiklinę i wyroby garncarskie. Co ważne, odwiedzający będą mogli skorzystać również z fachowych porad doświadczonych ogrodników i producentów.

To może być dobry pomysł na spędzenie niedzieli wśród zieleni w centrum miasta. Jeśli impreza spodoba się płocczanom, Rynex będzie organizował ją cyklicznie.