REKLAMA

Zielony Nowy Rynek – giełda ogrodnicza w Płocku

REKLAMA

Wszyscy pasjonaci roślin i ogrodów będą mieli okazję wzięcia udziału w Giełdzie Ogrodniczej, organizowanej przez spółkę Rynex, która odbędzie się 4 maja na placu przed Teatrem Dramatycznym.

Zakończenie długiego weekendu będzie w barwach zieleni. Tego dnia od godz. 8 plac na Nowym Rynku przed teatrem, zazwyczaj zastawiony samochodami, zmieni się w cudowny ogród, który już z daleka będzie przyciągał barwą kolorów i intensywnym zapachem kwiatów.

W targach ogrodniczych wezmą udział wystawcy z całej Polski, których produkty zobaczymy na ponad 50 stanowiskach. Dzięki temu, bezpośrednio od producentów będzie można zaopatrzyć się w drzewka owocowe i ozdobne, byliny, nasiona, sadzonki, rośliny wodne czy donice ozdobne, wiklinę i wyroby garncarskie. Co ważne, odwiedzający będą mogli skorzystać również z fachowych porad doświadczonych ogrodników i producentów.To może być dobry pomysł na spędzenie niedzieli wśród zieleni w centrum miasta. Jeśli impreza spodoba się płocczanom, Rynex będzie organizował ją cyklicznie.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Anonim says:

    W końcu 4maja czy 5??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU