Biesiada Kasztelańska zakończona. T.Love porwało tłumy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę na płockim Stadionie Miejskim odbyła się kolejna edycja Biesiad Kasztelańskich. Na scenie wystąpił m.in. T.Love, Ńemy i Alexandra Jabłonka. Coroczna impreza i tym razem przyciągnęła tłumy płocczan, którzy bawili się także na dyskotekowym after party.

Chętnych na wspólne biesiadowanie nie zabrakło. Stadion Miejski od samego rana z chęcią odwiedzały całe rodziny, które w ten upalny dzień korzystały ze wszelkich dobrodziejstw Biesiady Kasztelańskiej. Na bieżni rozstawiono kramy handlowców oferujących – poza jedzeniem – pamiątki, baloniki i watę cukrową.

Ciekawie było też na scenie. Wystąpił na niej m.in. zespół ShowTime z Pawłem Ejzenbergiem, finalistą programu Mam Talent,  Ńemy czy Alexandra Jabłonka. O godzinie 22 usłyszeć mogliśmy natomiast gwiazdę wieczoru, T.Love. To właśnie koncert tego zespołu wzbudził najwięcej emocji wśród publiczności, która nie dała kapeli zejść ze sceny. T.Love musiał bisować.

PetroNews objął patronat medialny nad tegorocznymi płockimi Biesiadami Kasztelańskimi.

Zobaczcie nasze zdjęcia z Biesiady Kasztelańskiej!

Podziel się:

2 komentarze

  1. Nie to żebym się czepiał ale nie rozumiem marketingu “Kasztelana”. Robią imprezę gdzie mają promować swoje piwo a robią cenę 5 zł za małe piwo – szczerze to bardziej odrzuca niż zachęca. Ale na szczęście były kupony, jak kupiło się 2 czteropaki to dostawało się kupon na darmowe piwo, jednak do tego kuponu trzeba było mieć rachunek… jakby kupon nie wystarczał. Trochę przesada według mnie.

    • Lepsza zwała to fakt, że już w 2/3 imprezy zabrakło browara. Przypał. Nie wspomnę o niektórych szczeniakach z obsługi, którzy byli co najmniej bezczelni !

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji