REKLAMA

Bartosz Leszczyński nowym szefem Nowoczesnej w Płocku

REKLAMA

9 września odbył się zjazd płockiego koła Nowoczesnej. Jednym z głównych powodów był wybór nowych władz. Przewodniczącym partii w Płocku został Bartosz Leszczyński.

Dotychczasowa szefowa Nowoczesnej, Małgorzata Kamińska, którą tę funkcję pełniła od lutego br., zrezygnowała z przewodniczenia ze względu na dodatkowe obowiązki, jakie jej powierzono.

– Powodem jest to, że trzeba podjąć nowe zadania, które zostały wyznaczone przez zarząd regionu, którego jestem członkiem – tłumaczyła podczas piątkowej konferencji prasowej. – Zostały mi przydzielone nowe obowiązki, związane m.in. z wyborami samorządowymi i kwestią edukacji. Dlatego część obowiązków muszę przekazać następcom – dodała.

Obecna na spotkaniu posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz wyjaśniła, że Małgorzata Kamińska została pełnomocnikiem ds. edukacji zarządu regionalnego Nowoczesnej.Bartosz Leszczyński
Bartosz Leszczyński

Nowego przewodniczącego wybrano późnym wieczorem, po konferencji prasowej. Został nim Bartosz Leszczyński, płocczanin, dawny zawodnik juniorów ręcznej Wisły Płock, a od 2000 r. sędzia spotkań szczypiornistów. Wraz z Marcinem Piechotą od 2005 r. tworzą parę sędziów międzynarodowych. Nowy przewodniczący płockiego koła Nowoczesnej jest również kierownikiem Pływalni Miejskiej Jagiellonka.

Zapytaliśmy Bartosza Leszczyńskiego jak czuje się w nowej roli. – Lubię wyzwania i jestem zadowolony, że z takim zespołem ludzi, których mamy, będziemy działać i zmieniać Płock – przyznał, dodając, że więcej szczegółów na temat planów Nowoczesnej w Płocku zdradzi w trakcie spotkania, które zaplanowane jest na przyszły tydzień.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Rafi says:

    Komuchy skunksy, ludzie wam już nie dadzą się nabrać ,kończą się wpływy po tatusiach mamusiach, do roboty !!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU