Cykl spotkań “Porozmawiajmy o Modzie” tym razem miał swoją odsłonę w Hotelu Kawallo. Głównym gościem była płocczanka, ostatnio znana z występu w popularnym programie telewizyjnym, a na co dzień kobieta biznesu i mama.

Marta Roman, bo o niej mowa, wierzy, że wszystko w życiu przytrafia się z jakiegoś powodu i we właściwym momencie. Dlatego i zaproszenie od stylistki i pomysłodawczyni cyklu “Porozmawiajmy o modzie” przyjełą z radością.

Jak przyznaje Sandra, początkowo wahała się co do miejsca spotkania. – Czy kobietom będzie chciało się dojeżdżać tyle kilometrów do Hotelu Kawallo? – myślałam. A jednak wygrało poczucie jedności ze spotkaniami i uroczy plener spotkania – śmieje się.

Na spotkanie przybyło 40 pań, które – jak zawsze – stworzyły wyjątkową atmosferę, będąc kobietami z pełną otwartością i dużą dawką energii.

Tematem przewodnim spotkania, które odbyło się 27 czerwca, był „Powrót do natury”. – Gdy pierwszy raz weszłam do Oranżerii wiedziałam, że to jest to miejsce, w którym musimy się spotkać – przyznaje Sandra. – Za oknem widoczne drzewa, las, czego chcieć więcej, będąc tak blisko natury – pyta retorycznie.

Pierwsza część czerwcowej edycji cyklu była rozmową na temat powrotu do naturalnego życia, potrzeby zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, spacerowania bosymi nogami po trawie.

Kobiety szczerze opowiadały o swoich poglądach. Zastanawiały się czy naturalne, autentyczne podejście jest obecnie lansowane i ma się dobrze sprzedawać, czy sami wyczuwamy potrzebę wrócić do korzeni. Rozmawiały też o kolekcjach tworzonych z recyklingu, zdrowych kosmetykach i dbaniu o sylwetkę. Nie zabrakło kontrowersyjnego tematu futer i skór naturalnych. – Czy naprawdę są takie złe? A może są alternatywą dla długorozkładających się sztucznych tworów? Zdania były podzielone, ale rozmowa przebiegała w bardzo spokojnej, akceptującej drugą stronę atmosferze – wyjaśnia Sandra.

Rozmowa z Martą Roman udowodniła natomiast, że warto spełniać swoje marzenia i zaufać intuicji. – Nawet pogoda dopisała, jak na specjalne zamówienie, bo już następnego dnia było wietrznie i deszczowo, a podczas spotkania świeciło piękne słońce – cieszy się Sandra.

Tradycyjnie, PetroNews był patronem medialnym spotkania.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji