Auto uderzyło w konia i dachowało. Kierowca w stanie ciężkim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przed jadące auto, na prostym odcinku drogi wybiegł spłoszony koń. Kierującemu pojazdem nie udało się wyhamować i uderzył w zwierzę. Pojazd dachował i wpadł do rowu. Kierowca w stanie ciężkim trafił do szpitala…

Jak informuje nasz czytelnik, do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 8 października w miejscowości Lelice (powiat sierpecki). Około godz. 20.30 na prostym odcinku drogi, poza obszarem zabudowanym, na nieoświetlonej drodze, przed kierującym volkswagenem golfem wybiegł na drogę spłoszony koń.

– Kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w zwierzę, po czym wpadł do rowu i dachował – poinformował nas rzecznik sierpeckiej policji Krzysztof Kosiorek.

Na tym jednak nie koniec – po chwili w leżące zwierzę uderzył drugi pojazd, renault laguna.

Kierowca z golfa trafił w stanie ciężkim do szpitala w Płocku.

Podziel się:

40 komentarzy

 1. Kierowca był łakomym kąskiem dla transplantologii, taki młody, zdrowy, a jednak nie przeżył, wszystkie narządy miał zdrowe, a nie przeżył, śmierć pnia mózgu, którą wymyślono dla celów transplantologii. Wiecie jak kiedyś moja znajoma pojechała do szpitala do syna po wypadku jakie słowa na dzień dobry usłyszała? Czy zgadza się Pani na pobranie narządów? I co wy na to????????????

 2. Właściciela tego konia znam osobiście on by muchy nie skrzywdził bardzo dobry człowiek moim zdaniem drugi zaraz po Papieżu…a policja i prokuratura stwierdzi co było przyczyną tego nieszczęśliwego wypadku, może nadmierna prędkość była powodem tego nieszczęścia…wiadomo szkoda człowieka ..młody chłopak całe życie przed nim .z tego co mi wiadomo koń biegł środkiem jezdni to dziwna sprawa że go nie widział,poprostu brak doświadczenia i nieumiejętne zachowanie się kierowcy…
  a ktoś tam pisał o licytacji z tego co mi wiadomo to nie mają żadnych problemów finansowych to z kąd mowa o jakiejś licytacji .. zmądrzej człowieku…
  mam nadzieje ,że wyrok będzie sprawiedliwy.

 3. Mam nadzieję że chłopak wróci szybko do zdrowia i ze Właściciel konia poniesie konsekwencje swojej nie uwagi. Nie może tak się dziać ze opiekuje się zwierzęciem nad którym nie jest w stanie zapanować. W skutek nie uwagi doszło do tragedii. Szkoda poszkodowanych i biednego konia. Szybkiego powrotu do zdrowia.

 4. Mam nadzieję że chłopak wróci szybko do zdrowia i ze Właściciel konia poniesie konsekwencje swojej nie uwagi. Nie może tak się dziać ze opiekuje się zwierzęciem nad którym nie jest w stanie zapanować. W skutek nie uwagi doszło do tragedii. Szkoda poszkodowanych i biednego konia. Szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Moj brat żyje i leży w stanie krytycznym, ale nie pogarsza się i walczy. Był dwukrotnie reanimowany i jego mózg byl zbyt długo niedotleniony i to jest naszym głównym problemem. Proszę nie siać fałszywych informacji i nie spisywać mojego brata na straty

  • Czytam Twoj komentarz i jestem w szoku. Mlody czlowiek walczy o zycie a Tobie najbardziej szkoda konia?? Bezczelnosc ludzka nie zna granic tym bardziej w takim przypadku.

  • Ty bezczelny bezduszny nawet nie mogę na Ciebie powiedzieć człowieku lecz się!!!!! Z jakiej racji właściciel nie dopilnował żeby koń był zamknięty!? Jak się nie potrafi nim zająć to wszystkie zwierzęta mu zabrać łącznie z gospodarstwem, domem i wolnością bo przez tego właśnie właściciela chłopak mojej siostry walczy o życie w stanie krytycznym a wy lepiej pomódlcie się za zdrowie tego młodego chłopaka bo całe życie jest przed nim zamiast pisać tutaj takie krzywdzące najbliższych komentarze…. brak słów mam nadzieję że to właściciel zwierzęcia poniesie bardzo poważne konsekwencje a my jako rodzina dziewczyny i bliscy chłopaka osobiście tego dopilnujemy!!!! Jak można pisać że szkoda konia a nie chłopaka….. przecież tego konia tam nie powinno być!

   • A może najpierw zastanów co mogło być faktyczną przyczyną tak nieszczęśliwego wypadku. Właściciel konia chyba specjalnie nie wypuścił go na ulicę żeby sobie pobiegał. Równie dobrze mogłaby być to sarna czy łoś i co wtedy? Dopilnujesz żeby Leśniczego wsadzić za kraty, czy będziesz skarżyć skarb państwa? Jakim prawem oskarżasz osobę nie będąc na miejscu wypadku? Zostaw to prokuraturze. Zgodzę się tylko z jednym ze jest to tragedia jak dla jednej tak i drugiej strony, a pisząc “mam nadzieję że to właściciel zwierzęcia poniesie bardzo poważne konsekwencje a my jako rodzina dziewczyny i bliscy chłopaka osobiście tego dopilnujemy!!!!” jest nie na miejscu-publiczne pranie brudów i udowadnianie typu “co to nie ja”. jaka masz gwarancję że wszelka ostrożność ze strony kierowcy została należycie zachowana? Należy sprawdzić wszystko od zachowania kierowcy po właściciela zwierzęcia.

   • Tak sie składa ,że byłam na miejscu zderzenia więc w porównaniu do Ciebie typowy polaczku komentujący siedząc tylko z dupą na kanapie i nic nie wnoszący do sprawy ,że tak powiem milcz bo w dupie byłeś i główno widziałeś! Szczerze ? Mnie nie obchodzi jego przepisowa jazda czy nie tylko to, że koń to nie zwierzę leśne, które sobie może latać bezpańsko gdzie chce… to nie kotek, który jest małych rozmiarów to też nie sarna ani dzik bo w porownaniu do tych zwierząt leśnych jest on o połowę większy ale chyba opuściłeś kilka lekcji przyrody w podstawówce i o tym zapomniałeś gościu. Odpowiedzialność za ten wypadek ponoszą osoby ,które nie potrafiły zająć sie odpowiednio takim zwierzęciem i tak sie składa również, że mam trochę wiedzy w tym zakresie więc wiem jak to powinno wyglądać ! Dlaczego z zoo nie uciekają konie ? Dlaczego słoń sobie nie biega po ulicach ? Bo ludzie tam pracujący wiedzą jak odpowiednio tego dopilnować aby nikomu nie stała się przypadkiem krzywda……….. bez odbioru

 5. Niestety konie sa plochliwe. Komentarze ze wlasciciel powinien go pilnowac nie sa na miejscu. Kon szybciej biega niz czlowiek. Kto niema stycznosci z tymi zwierzetami nie zaje sobie sprawy z tego jakie sa. Czasem jak kon sie sploszy z jezdzcem na grzbiecie jest nie do opanowania. I DLA TYCH CO WIDZA KONIA NA DRODZE NIECH NIE TROBIA JAK BARANY I ZACHOWAJA BEZPIECZNA ODLEGLOSC ORAZ PREDKOSC nie wspomne o tym ze kierowcy nie zwracaja uwagi na pieszych i rowerzystow. A tym bardziej kon nagle wbiegajacy pod kola stwarza ogromne zagrozenie. Niestety taka ich natura. Jak łos lub dzik czy sarna wyskoczy pod samochod to wtedy czyja wina?? NAJWAZNIEJSZE zeby poszkodowany doszedl do siebie i byl zdrowy.

  • ,,Koń szybciej biega niż człowiek” – tak jak słonie, lwy, hipopotamy, zebry, kozice, rysie, żyrafy itd. które są w naszym ZOO. Skoro przez ich szybkość są nie do upilnowania to dlaczego nie widać ich na płockich ulicach?
   Koń to duże i silne zwierze, ale jak najbardziej można nad nim zapanować tylko musi być to robione z głową i przede wszystkim w odpowiednim miejscu.

   • Na płockich nie ma, ale jak pojedziesz do Łącka to już inna sprawa. Tam konia zobaczysz nawet 5 przechodzących przez ulicę a nie tylko w zoo albo cyrku. Ale o czym mowa z gimbazami.

  • A Ty sie z choinki urwalas?? Myslisz ze czlowiek jest w stanie zapanowac nad soba widzac niebespieczenstwo?? Zalosna jestes i ten Twoj komentarz.

 6. Ogromny pech, oby właściciel konia został pociągnięty do odpowiedzialności. Takie wielkie zwierze trzeba pilnować, to nie kot że może łazić gdzie chce.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji